Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Alkışlıyorum] Engelli istihdamında McDonalds duyarlılığı

Burada bir 'şam şeytanlığı' yapılıyor aslında. Binlerce çalışanı olan bir firma bu sistemle mesuliyeti üstünden atabiliyor.

Ayazfe ve pegasus söylemlerim Formun konusuyla alakalı olmadığı için susuyorum.
Ayazfe sadece sana şunu söylemek istiyorum.
[size=6]Zengin malını dağdan aşırır. Fakir düz ovada yolunu şaşırır.[/size]

Ayazfe birbirimizin o kadar görüşlerimiz okuduk. Buna rağmen ne demek istediğimi anlamadıysan boşuna konuşmuşuz demekki.Madem anlamamışsın izah edeyim.
Senin kaliteli gördüğün için tercih ettiğin ürünleri hammadde yoksulu ve sağlıksız olmasına rağmen sadece reklam ve süslü görüntüleriyle yani paranın gücüyle satabiliyorlar. Zenginlerin tuttuğu yol yanlış ta olsa insanlara cazip gelebiliyor işte. Fakir insanım daha güzelini üretse de sen ve senin gibiler beğenmezsiniz kardeşim. Çünkü bizim milletimizde aşağılık kompleksi var. Sana Erzurum da üretilen %100 doğal ve mineral bakımından çok zengin Palandöken su ile CocaColanın ürettiği Turkuaz marka damıtılmış suyunu örnek vermiştim. Arasında kalite ve fiyat farkına rağmen Turkuaz suyunun daha çok tutulması ve en çok tüketilen su olması sence adilmi?
Şimdi yukardaki sözle ne anlatmak istediğimi umarım anlamışsındır.

Fuzulim' Alıntı:
Ayazfe ve pegasus söylemlerim Formun konusuyla alakalı olmadığı için susuyorum.
Ayazfe sadece sana şunu söylemek istiyorum.
[size=6]Zengin malını dağdan aşırır. Fakir düz ovada yolunu şaşırır.[/size]

açıkçası ben soın atasözünle konunun ve benim dediklerimin alakasını anlamadım ama neyse sorun değil

Kanlı paraları almak isteyenler çalışsın ne denebilirki :evil:

hakomako' Alıntı:
Kanlı paraları almak isteyenler çalışsın ne denebilirki :evil:

bu kadar sığ bir düşüne nasıl bir insada olabilir çok merak ediyorum mesnetsiz ve desteksiz atmak buna deniyor sanırım

VAY BE Bİ İSTİHTAM KONUSU NERELERE ÇEKİLMİŞ YA BEN ÇOK CAHİL OLDUĞUM İÇİN BU KONUYA PEK KARIŞMAK İSTEMİYORUM :(
UMARIM ARKADAŞLARINDA DEDİĞİ GİBİ MAKSATLARI GÜZELDİR

Arkadaşşlar Fiziksel Engelliler Vakfı gerçekten istihdam konusunde önder ve örnek çalışmalar yapıyor

benide daha önce MC DONALDS gibi ANADOLU GROUP şirketlerinden Anadolu Cetelem firmasına mulakata götürdüler ve kazanıp çalışmaya baişlamıştım

Ve bunun gibi bana uygun firmalara mulakata çağırıyor
kendi araçlarıyla , evlerimizin kapısından alıyor ve firmaya götürüyor

Ancak ne acıki ülkemizde istihdam bayrağını eline alıp başarılı bir şekilde taşıyan sadece bir yer var buda FEV dir

Feve bizler için çalıştıgı ve gerçekten başarılı sonuçlar çıkardığı için teşekkürlerimi sunar

İnşallah yeniden istanbula gelmemde vesile olursunuz

Arkadaşlar sizlere diyebileceğimde şudur
FEV e gidin kayıt olun

Benim en hoşuma giden yönlerinden biriside kayıtlı kiişileri iyi ce tanımaları
tanıyolarki bize en uygun işi bulabilsinler.

McDonald's mutfaklarını halkın denetimine açmış.
http://www.mcdonalds.com.tr/

Rastlantı mıdır , kulakları delik iyi mi duyuyorlar veya istihbarat ekipleri mi başarılı ? :)

İstihdam konusunda da kulaklarını iyi açmalarını temenni edelim buradan :)

Üst Alt