Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ama malesef o anımı hatırlayamıyorum! [O an]

hepiniz çok güzel insanlarsınız, özellikle sen can..
şu tebessümün her şeye değer biliyor musun..
çok duygulandım, gözyaşlarımı tutamadım..

Güzellik Bakan Gözlerdedir o sizin güzelliğiniz tşk ederim..

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN, UMARIM BİR AN ÖNCE ESKİ SAĞLIĞINIZA KAVUŞURSUNUZ, HERŞEYİN GÖNLÜNÜZCE OLMASI DİLEĞİYLE...

selamlarr

Geçmişler olsun derler ya öldürmeyen ALLAH öDÜRMEZ DİYE:)

KADİR GECENİZ MUBAREK OLSUN TÜM ARKADAŞLARIMIN.

geçmiş olsun can kardeşim
inş. en kısa zamanda istedigin şifaya kavuşursun
dua ile..

ALLAH ŞİFA VERSİN .BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.ÖNEMLİ OLAN ZORU BAŞARMAK

Geçmiş olsun can Allah şifa versin :wink:

çok geçmiş olsun can kardeşim,rabbim o günleri birdaha yaşatmasın inşaallah,her geçen gün iyileşmene çok seviniyorum dahada iyi ol inşaallah :):):)

çok çok geçmiş olsun Allah daha kötüsünden korusun gün geçtikçe daha ii olmanda çok çok sevindirici sağlık,huzur,mutluluk dolu yaşam diliyorum

CAN BEY ARABAYI GÖRDÜM ONDAN SAĞ ÇIKMAK GERÇEKTEN MUCİZE.BELLİKİ HAYAT SİZE İKİNCİ Bİ ŞANS VERMİŞ.BU ŞANSI ÇOK İYİ KULLANACAĞINIZDAN EMİNİM.KULLANIN DA ZATEN..HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN:)

umarım hayata karsı baglılıgın ve bu kadar büyük zorluklara gögüs germen...karamsarlıga kapılmıs arkadaslarımızıda bir ısık olur...

gelmis-geçmis olsun...

çok büyük geçmiş olsun benim rahatsızlığımda aynı herşeye rağmen hayat devam ediyor inanıyorum ki bunlar hep geride kalacak ve yaşanmamışa döneceğiz.Yeter ki isteyelim.

Hepinize ilginiz ve dilekleriniz için Teşekkür Ederim

Olanlar olmuş Keşkelerle hayat dewam etmez Olmuşsa caresine bakacaksın. Benim kaza şehir dıışında oldu Bazıları Keşke gitmeseydin diyor ama ben Olsa yine giderim kaderden kaçılmazki Allah babada bizi böyle sınıyor :)

çok gecmiş olsun hayret ettim arabadan sağ çıktığına.... :cry:

Hoşgeldin serpil :)

Evet mıstik bende şaşşırdım ve şükrettim o aractan çıktığıma hele bide şöför arkadaşımın arabaya sıkısarak 2-3 saatte çıkartmaları rahmeti oluşu, arabanın hurdaya gitmesi , çarptıgımız yüksek gelirim direğini devirmemiz eski şehirin elektiriğini kesmiş olmamız ve yüksel voltajdaki kabloların arabaya değmemiş olması kabloyla arac enkaazı arasında sadece yarım metre mesafe olup içerinde bulunup o arabadan sadece boyunun kırılarak çıkmam evet büyük şans Yaşıyor olmama binlrce şükür olsun ..

can

can_bey;

inanın büyük geçmiş olsun demek isitiyorum size ve bu trafik kazınızla alakalı ailemizin yaşamış olduğu kötü olsa da sizle paylaşmak istiyorum.

''karanlık gecelerden bir tanesi idi.Ailemizde annemler 11 kardeştiler.11 kardeşten 4'ü kız 7'si erkekti.Dayımları da teyzemleri de 11 kardeşe dahil sevgili anneciğimi de inan çok seviyorum.Ama şimdi 10 kardeş kaldılar malesef trafik canavarı dedikleri şey mi yok sa kadermi bilemiyorum...

Dayım ve bir arkadaşı çok feci derecede kaza geçirmişlerdi.Arabadan sağ çıkan arkadaşı şu anda ayağına protes takılmış bir şekilde hayatını sürdürüyor ama ruhu rahat etsin sevgili rahmetli dayım ardında istemeden de olsa eşini ve 2 çocuğunu bırakıp canını allaha teslim etti.
İki çocuk ve henüz yaşı 35'ti.Bu olay ailemizi derinden yaraladı.Bir kadını eşsiz ve iki çocuğu da babasız bıraktı.''

Evet hep şans diyoruz ya şu anda hayatta olman bir şans gerçekten de kaza anın daki araca bakılırsa.Ama inan bana vermiş olduğun mücadele sonrası kendini bilerek ve umutlarını kaybetmeden yaşaman çok iyi ve kendin için iyi olanı yaşıyorsun.

İnşallah bundan kötü hiç bir şey hayatını karartmaz ve umutlarını tüketmez.Hep böyle kal hayata pozitif bak arkadaşım.

Re: can

Gerçekten çok üzüldüm :( iki çocuga geride kalan eşe :( çok yazık ya Allah rahmet eylesin giden gidiyor da acıyı geride kalnlar çekiyor.
Hiç bigün ağlamadım annem üzülmesin diye :(
İçime döktüm Döktükçe de Yaşamanın ne kadar Değerli olduğunu öğrendim
,Hayatherşeye rağmen yasamaya değer :)

Üst Alt