Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Amirlikten memurluğa geçiş?

Polisamca

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bayağıdır bir süre komiser pozisyonumdan psikolojik sağlık şartları sebebi ile tedavi gördüm ve d dilimi rapor ile gih memurluğuna (bilgisayar işletmenli) geçtim.

Önceki pozisyonumda amirlik statüsünde olmam dolayısı ile amirlik statüsünden memurluğa geçirilmem normal midir?

Emniyet teşkilatı içerisinde yine teşkilata bağlı düz memur (polis memuru olmayan) diye hitap edilen memurluk alanında amir statüsü olan bir yer veya makam bulunmamaktadır.

Emir verdiğim memur veyahut sicil olarak altımda bulunan amirlerinde bana bu pozisyonda emir verme durumu da gerçekleşme durumu oluşmaktadır.

Ben bu konu ile ilgili olarak amirlik statüsünün kazanılmış hak olduğunu ve bu durumların oluşabilme olasılığından dolayı başka bir kuruma (iç işleri bakanlığı veyahut başka bakanlık bünyesinde) atanmam için dilekçe yazsam ve bu sebepleri belirtsem amir statüsünde atanabilme imkanım var mıdır?

Raporumda sadece silahlı çalışamaz ibaresi geçmektedir.

Amir statüsünden bu şekilde memurluğa geçen sanırım nadir veya bir ben olsam gerek bu yüzden bununla ilgili hiç bir konu bulamadım.

Amir statüsünde örneğin nüfusa atansam orada müdür yardımcısı olarak mı başlıyorum? ünvan olarak diğer kurumlarda amir nereden başlar. (sanırım şefler de memur statüsünde)

Cevaplarınızı bekliyorum hepinize hayırlı günler dilerim.

Kardeş yönetmelikte okudum ben şu an bende yok,ama eminim başka kurumda memurluk yaptırır diyor yönetmelik, sağlık daireyi ara İSterden.

Kardes egm saglik sartlari yinetmeligini indir ve hastaliklarin siniflandirilmasi bolumu var oraya bir bak. Sana raporda yazilan teshis hangisine giriyor. D yerine c dilimine girdigine inaniyorsan mahkemeye verip yeniden dilim belirtir rapor alabilirsin.

Ancak pskiyatr bazli rahatsizliklar daha cok d dilimine alinmis. Birda seni sevk ettikleri hastenedeki doktor egm yonetmeligini bilmiyor sen ona anltaman lazim MS icin c dilimi alana kada cok ugrastim ben.

öncelikli olarak ç0k geçmiş olsun komiserim. Ben polislikten geçtim. Tüm özlük haklarımı ve kazanımımı kaybettim. Evet yasa ile kazanılmış hak alınmaz ama egm üzülerek söylüyorum almaktadır. Artık sizde gih memurusunuz ve amir olarak kazanılmış haklarınızı kaybettiniz.başka bir kuruma geçmek isteseniz bile yeni durumunuz esas alınır. Gih memurluğu ayrıntılı bilgi almak isterseniz mesaj atabilirsiniz

Sizin nasıl oldu ben de aynı durumdayım.

Üst Alt