Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara' da Ortomedico Ortez Protez Yapım ve Uygulama Merkezi'ni tavsiye ederim

Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba, uzun yürüme cihazı kullanan çocuk felci hastasıyım. Yıllarca uzun yürüme cihazlarımı, Akay yokuşunda yer alan Erdem Ortez-Protez Yapım Merkezinde Hidayet Erdem Hocaya yaptırırdım ve gayet rahat eder, memnun kalırdım. Ancak Hidayet Erdem emekli olunca, uzun yürüme cihazı yapımı konusunda ciddi sorunlar yaşamaya başladım. Farklı atölyelerde yaptırdığım cihazları rahat edemediğim için kullanamadım. Eski cihazla idare ettim yıllar yıllar....
Nihayet! rahat edebileceğim uzun yürüme cihazı yapan bir merkez buldum. Ankara Halk Sokakta Ortomedico Ortez Protez Yapım ve Uygulama Merkezi. Zaten cihazımı yapan Ali Usta' da Hidayet Erdem ekolünü takip eden çok iyi bir usta. Ortomedico çalışanlarına o zarif insanlara teşekkür borçluyum :)
Son olarak buraya neden yazdığımı da açıklamalıyım; çünkü iyi bir atölye bulabilir miyim, bir bilgi veren olur mu diye internette bütün engelli platformlarını tarardım ara ara. Umarım iyi bir atölye arayışı olan engelli kardeşlerime katkısı olur. Hidayet Erdem hastalarına da selamlar...

Üst Alt