Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'ya gönderilen iş kazası raporlarının sonuçlanması ne kadar sürer?

Bekleyen arkadaslar bugün Konya sgk ya gittik ve maasımı sordum 701 tl artı 20 tl de bişey parasıymıs ama anlamadım toplam 725 tl aylıgım baglanmıs kagıt gelmedi ama rehberlik servisinden ögrendim darısı bekleyenlerin basına.

Mustafa senin adına çok sevindim hayırlı olsun.

1. Emekli olunan kurum: SSK
2. İlk sigortalı olunan yıl: 2008
3. Emeklilik talebinde bulunulan yıl: 01.26.2009
4. Erken emekliliği sağlayan iş gücü kaybı oranı: %100
5. Malülen emeklili kmi yoksa yaşlılık emekliliğimi :SÜREKLİ İŞ GÖREMEZLİK GELİRİ
6. Çalışma süresince yatırılan toplam miktarı: 187 GÜN
7. Çalışma süresince yatırılan aylık ortalama pirim:ASKARİ ÜCRET
8. Toplam pirim gün sayısı: 187 GÜN
9. Şu anda aldığınız emekli maaşı: 701 + EK ÖDEME
10. Aylık bağlama oranı: 1.00
11. Sgk aylık bağlama kararındaki ortalama günlük kazanç:22.00 TL

lovest ; kardeş senin iş gücü kayıp oranın % 100 ve ücretin asgari ücretmiş, ALDIGIN MAAŞ 700....................... şimdi bundan kıyasla . benim iş göremzlik oranım % 27 ve ücretim asgari ücret olarak kayıda geçti O ZAMAN BENİM ALABİLECEGİM MAAŞ 700 TL nin 4 te 1 inden biraz fazla olur yani ortalama 200 le 250 arası olur...

Bende vergi indirimi için başvurdum, rapor cıktı evraklar Ankaradan önce Defterdarlığa gidiyor sonra Ankaraya gidiyor.Vergi indirimi için başvuranların prosüdürü böyle.Hala merak ettiğim bir konu var, ankara merkez sağlık kurulu , psikolojik rapor oranlarını onaylıyor mu ?

Malesef hayır. Hala psikiyatriyi hastalıktan saymıyorlar.....

Üst Alt