Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anksiyete bozukluğu olan kişiler jandarma olur mu?

Almazlar kaydın kuydun olmayacak arkadaşlarin dediği gibi

@OturanBoğa
Bülent hocam merhaba f43.2 uyum bozukluğundan muaf oldum bu durumda ben karayolları gibi kamuda kadrolu işçi olarak çalışabilir miyim yani normal alımda girebilir miyim?

(Gölge)

Yani Hocam normal alımda kadrolu işçi olabilirim değil mi yoksa engelli kadrosundan mı girerim?

@Anonim_1,

“Psikiyatri nin önünden geçeni eliyorlar “ muayene olmuş ama ilaç vermemişler, buna rağmen elenmiş aday. Siz şansınızı deneyin, mülakat süreci de bir tecrübedir.
Başarılar dilerim

Ekpss ye gireceksin istersen sipastik istersen mongon ol ister şizo ister pipolar atanirsin çalişirsin kolay varken neden zoru seçiyon gir ekpssye atan

(Gölge)

Ben memur olmayı düşünmüyorum kamu işçisi olmak istiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kamu işcisi olursun sıkıntı yok rapora gönderirlersede doktor verir çalişabilir diye anksiyete hafif bir hastalık dikkate almazlar dün arkadaşim girdi heyete depresyon vardı onda ağır işlerde ve tehlikeli işlerde çalişabilir raporu aldi

@Anonim_1,

Abim benim, durmadan aynı soruları sormana gerek yok. Net yanıt verilmiş zaten. Sakin ol. Yeni üyelikler de alma. Sakin.

Abi peki geçen cuma günü ön rapor çıktı ne zaman e devlete düşer birde herhangi birisi askerden neden muaf olduğumu öğrenebilir mi?

Üst Alt