Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aralık dönemi 2022 maaşı alan var mı? Ne kadar maaş aldınız?

arkadaşlar benım kafam karıştı bızım son rakam -9- bız nezaman alacağız ptt uzak gıdıp gelmeyelım boşuna teşekurler

Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 5 inci günü
Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 6 ıncı günü
Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7 inci günü
Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 8 inci günü
Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9 uncu günü

ama 5. ve 6. gunu cumartesi-pazara denk geldigi icin dogrusu soyle olacak:

Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 7 Aralik P.tesi günü
Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 8 Aralik Sali günü
Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 9 Aralik Carsamba günü
Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 10 Aralik Persembe günü
Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 11 Aralik CUMA günü

arkadaşlar 568 aldık ama geçen dünem daha fazlaydı
bide memurun yalancısıyım ünümüzdeki maaş 100 tl zamlı olacakmış nekadar doğru bilemem..?

normalde ben hep 5 de kapıda ödeme ile alıyordum bugün 8 oldu halen gelen giden yok arayıp soracağımız bir numara var mı :rolleyes:

Sayın sekobaba hala maaşınızı alamadıysanız, size en yakın PTT'ye bir sorun. Onlar size yardımcı olacaktır.

77 doğum tarihimle 09.12.09 tarihinde %80 ağır özürlü raporumla 853.44TL almış bulunmaktayım.saygılarımla

ilk 2022 maaşını toplu olarak aln biri o ay toplu aldığı biriken ücretin içinde maaşda varmıdır arkadaşlar.bilgisi olan varsa cvp yazabilirse sevinirim.toplu para bankadan alınıyor.maaş p.t.t.den alınıyormuştekrar p.t.t.ye gitmeme gerek varmı?

BURCU İLHAN
hayrı kardeşim toplu para başka maaaş başka yani diyer bideyişle
hemen bir ptt şubesine gidip maaşını alabilirsi
çünkü bizde toplu para alırken hemen akabinde gidip maaş ı da aldık..?

Sanırım bu ilk maaşsa Ziraat Bankası'ndan alınır. Ve sonrası için PTT den alınır. Bildiğim kadarıyla ilk maaşlar bankadan tahsil edilmektedir. Yanılıyorsam uyarın.

Saygılar.

salih_turkan;
kardeşim benimkide 4. 4 ve 9 olanlar son tarihte yani 11 ARALIK 2009 CUMA günü alacağız. Saygılarımla...

Perwer rumuzlu arkadaş.peki arası çok sürdümü yani toplu parayı aldıktan sonra ne zaman p.t.t.ye gittiniz?

burcu ilhan: bir arakadaş maaşı bankadan aldığımızı zan edyor üyle deil
mektup geldikten sonra ziraat bankasından toplu parayı aldıktan sonra
yaklaşık bir ay sonrada maaşı ptt den aldık zaten toplu para ünce hesaplandığı için
mektup eline geçinceye kadar baya bizaman geciyo haliyle o süre içinde üç aylık maaş
zamanı gelmiş olacak bilmem anlatabildimmi..?

benim toplu para mektubum bu ay içinde elime geldi.normalde maaşlarda nbu ay veriliyor ya o yüzden acaba içindemi diye düşünüyorum.yinede p.t.t.ye gidip sorayım diyorum.orada belli olur sanıyorum.

Teşekurler sere ) bırde burcu ılhan arkadaşım toplu paranı nezaman aldın eğer yenı aldıysan onuda hesplayıp oyle gonderıyorlar benım oyle olmuştu ama ben yıne gıdıp sormuştum ptt ye yok dedıler yanı hem toplu paramı hem maaşı bır arada vermışler bence ıcın rahat olsun gıt ptt ye sor

6 aylık toplu parayı p.tesi aldım.biriken 1.500 tl.imiş.gelen mektupda yazan bu.

----------

raporum %70

Bugün gittim sordum p.t.t.ye yatmamış.toplu aldıgım paranın içindeymiş sanırım.ama anlamadığım.% 70 rapor maaş 800 küsür diye biliyorum.yanlışsam düzeltin arkadaşlar.benim içerde biriken miktar 1517 tl.ee bunun 800 küsürü maaşsa.geriye kalan 700-750 arası bişey 6 aylık toplu biriken bumu o zaman kafam karıştı!!!öyleyse maaşa göre az degilmi?anlamadım.

Üst Alt