Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avrupada engelli bir çocuğun sahip olduğu haklar... [Tartışma]

Engellilere ödedikleri 800 tl yi bile siyaset malzemesi yapıyorlar.
Kas hastalarına burda çok zor ehliyet verirlerken diğer ülkelerde sadece kolunu kıpırdatabilen hastalar da araç kullanabiliyor.
%68 engelli raporum var B sınıfı ehliyetimle ÖTV öderken özel tertibatlı araç başvurusu yaptığımda sen kas hastasısın mevcut ehliyetini de kaybedersin deyip vazgeçiriyorlar.
Bunlar sadece görünenler. Aksaklıkların tümünü yazarsak sayfalar yetmez.

AB nin birçok büyük ülkelerinde olan insan hakları hassasiyetini duymuştuk ama bu kadarını da beklemiyorduk. İnsana insan gibi değer verip düşünüp bu yasaları, uygulayan ve uygulatan devletlere tebrikler. Darısı bizim ülkemize...

Şahsen şaşırmadım. Türkiye cumhuriyetinde yaşıyoruz. Bırakın hizmeti yardımı otobüslerde bile gözleri yerimizde var. Evet biz engelliyiz ve bize engel olan da ülkenin başındakilerdir. Darısı başınıza derim.

Merhaba ;

Almanya için engelli hakları iş imkanı devlet yardımı nedir bilgisi olan varmıdır.
teşekkürler

Abi gözünü seveyim. Bana vatandaşlık versinler alın beni buradan psikolojim bozuldu yemin ediyorum. kafama sıkacağım bu nedir yaa. Bende insanım beni de al yanına kimliği göndereyim sana evlat olarak üzerine kaydettir beni.

Üst Alt