Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ayak parmak amputasyonları sonrası dinmeyen ağrılar

Vuralc

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Herkese merhaba öncelikle;

2017 yılında geçirdiğim bir iş kazası sonucunda Sol ayak baş parmak ve yanındaki parmak kökten ampute edildi. Ozamandan buzamana yaklaşık 6 sene geçmesine rağmen ampute edilen yerde inanılmaz bir sızı ile yaşıyorum. Ayağımın üzerindeyim araç kullanıyorum buda bunu arttırıyor muhakkak ama gece yattığımda ayağımı koyacak bir yer bulamıyorum. bir yere deydiği andaki sızı beni uyutmuyor. Acayip bir his var ve sürekli ayağım aklımın bir köşesinde duruyor. Kendini hiç unutturmuyor. Protez yaptırmak istiyorum yürüyüş bozukluğu ayaktaki şekil bozukluğu ayak ve ayakkabı estetiği için ama oraya birşeyin sürekli teması halinde de rahat edeceğini düşünemiyorum. Ayağımın şeklide bozulmaya başladı üçüncü parmakla dördüncü parmak arası açılıyor ve üçüncü parmak baş parmağın yerini almaya çalışıyor. Ben bu ağrı ve sızıdan kurtulmak istiyorum. Bu tarz bir vaka yaşayan çözüm bulabilen veya bulamayan arkadaşlar varmıdır. Sizlerin yönlendirmesine ihtiyacım var arkadaşlar. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Üst Alt