Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Banka ve Sigorta Bölümü mezunuyum. İş arıyorum

yürüyensolucan

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
1
Merhaba Arkadaşlar

İsmim ; Uğur 1996 Samsun doğumluyum ve Samsun'da ikamet ediyorum . Şuanda kurumsal bir bankanın çağrı merkezinde 4 yıl 4 aydır hizmet vermekteyim . 3 Ay içerisinde iş çıkışım olacağın dan kaynaklı olarak yeni bir iş arayışındayım . Çalıştığım sektöre yönelik olarak , çağrı karşılama , ürün yönetimi , satış , ikna' ya dayalı işler alanında oldukça başarılı olduğumu düşünmekteyim . B ehliyetim mevcut
2019 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesi Banka Ve Sigorta Bölümünden mezun oldum.

Eğitimim süresince aldığım temel bilgiyi Banka, Çağrı Merkezi ve ikna' ya dayalı olarak yapılan işlerle birleştirerek kariyerimi geliştirdim.

Ek bilgi ;

%45 engelli Raporum mevcut .

Engelim , Osteosarkom adı altında Kanser hastalığı atlattığım için% 40 Onkoloji %5 ortopedi olarak engelim mevcuttur. Sol bacağımda 2cm kısalık mevcut yürümeme engel değildir. Araç kullanabiliyorum.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

İletişim : ugurmurat55@icloud.com

Saygılarımla,

Üst Alt