Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bankacılık Meslek Eğitim Programı | İstanbul

Konular
25
Reaksiyonlar
1
[FONT=Arial](CV: info@engelsizkariyer.com - sadece %40 ve üzeri engelli yetenekler başvuru yapabilir)

İş Tanımı
[/FONT]

[FONT=Arial]Türkiye Bankalar Birliği Bankacılık Meslek Eğitim Programı ile geleceğine yön ver!

Türkiye Bankalar Birliği, engelsizkariyer.com işbirliğiyle engelli gençlere yönelik olarak Bankacılık Meslek Eğitim Programı’nı hayata geçiriyor. Katılımcılar programda temel bankacılık, kişisel gelişim ve MS Ofis Programları konularında donanımlarını artıracak eğitimler alacak. Programa katılan engeli olan gençler, ücretsiz 15 gün süren ve çevrim içi (online) gerçekleşecek eğitimlerin sonunda sertifika almaya hak kazanacak. Programı tamamlayanlara ayrıca bankaların insan kaynakları profesyonelleriyle bir araya gelme imkânı sunulacak.

Aranan Nitelikler
Bankacılık Meslek Eğitim Programı’nda yerini almak isteyen engeli olan adaylar için aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

Programı başvurusu için koşullar:
- En az %40 ve üzeri engel oranına sahip,
- Lisans mezunu,
- Bankacılık ve finans konularına ilgili,
- Bilgisayar kullanabilen, teknolojiye yatkın,
- Emekli olmayan,
- Haftada 5 gün online sınıf eğitimlerine ve çalışma temposuna hazır adaylar başvuru yapabilirler.

Not: İlgili üniversitelerin son sınıf öğrencileri, tek ders gibi az dersi kalan adaylarla başvuru yapabilirler.

https://www.engelsizkariyer.com/IlanGoster.aspx?JobID=5617

[/FONT]

Üst Alt