Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi kurulları hakkında bilgisi olan var mı?

resulx0

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhabalar

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi için bilgisi olan var mı? Doktorları, sağlık kurulu hakkında bir bilgisi olan? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba @resulx0

Ben bu hastane için randevu almaya çalışıyorum 182'den bir türlü alamıyorum. Acaba başka bir yolu var mı randevu almanın.

İstanbul da hiç bir hastane için randevu alınamıyor ki :/

merhaba leaderboy

tek açıklamaları yoğunluk

mhrs de randevu güncellemeleri 16.00 da oluyor genelde imkanınız oluyorsa o saatlerde deneyin şansınıza açılır inşallah

ayrıca o kadar saçma ki mhrs de diğer branşlarda randevu almaya çalışırken talep oluşturma seçeneği varken sağlık kurulunda maalesef yok.

Teşekkürler @smiling

Artık 16:00 da şansımızı deneyeceğiz dediğiniz gibi inşAllah randevu alabiliriz.

talep oluşturup boş randevu saati olduğunda bilgi gelmesini isteyebilirsiniz

Ben bir önceki raporumu oradan aldım talep oluşturdum onay geldi randevu gününde gittiğimde hemen doktorlarla görüştüm doktorların hepsi demeyeyim de %90'ı sağlık kurulunda sıra sıra sadece engelli vatandaşlar hızlı bir şekilde muayene oluyor doktorların hepsinin genel sorduğu daha önceden tanısı konmuş hastalığın var mı varsa ona rapor veriyorlar yoksa hiçbir şey yapmıyorlar iki günde rapor alıyorsunuz ama sürelerini kısıtlı veriyor Bir önceki raporum 5 yıllıktı bana 3 yıllık vermişlerdi

Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi Sağlık Kurulu.

Nöroloji Bölümü : Prof.Dr.Ayhan KÖKSAL.
2022 Yılında Cumhur Başkanlığı Kararnamesi ile İstanbul Adli Tıp Kurumundaki görevinden alındı.
Gerekçe : Ceza Evlerinde Kalamayacak Ağır Kanser Hastalarına, Ağır Yatalak halde ki Hastalara, Ve Ceza evinde Kalamayacak derecede ki diğer hastalara CEZA EVİNDE KALABİLİR, İş kazası geçiren Sigortalılara oranı 0 dır. Maluliyeti gereken hastalara Malul değildir şeklinde rapor veren isim. Halihazırda bununla birlikte diğer isimler şöyledir.

Prof.Dr.Ayhan KÖKSAL
Uz.Dr.Emre ÇIRAKOĞLU
Uz.Dr.Özlem Saniye İÇMELİ

Gerek Yerel Basın, Gerek Gazeteler, Gerekse Twitter ve diğer sosyal medya da haber yapılmıştır.

Adalet Bakanlığı ise sessiz kalmayı tercih etmiştir.

Yukarıda isimleri yazılı olan sözde hekimleri dilerseniz internetten araştırabilirsiniz.
ÜÇÜ DE AHLAKSIZ,TÜRKİYE'NİN YÜZ KARASI.

Son düzenleme:
Üst Alt