Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Başvurmadığım halde tek seferlik nakdi yardım başvurusu açılmış!

Konular
6
Reaksiyonlar
1
Bugün tesadüfen e-devlet platformundan Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama sayfasına göz attığımda, bizzat başvurmadığım halde Tek Seferlik Nakdi Yardım (Gıda Yardımı' diye geçiyor) Başvurusu açılmış!
2 ay kadar önce Ramazan Bayramı harçlığı içi başvurmuş ve kabul edilmişti. Acaba o başvuruyu not edip Kurban Bayramında da verelim şu garibana mı demişler?.. :cool: Yoksa bir yanlışlık yapılıp sonradan iptal mi edilir? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Yoksa herkese otomatik olarak bayram harçlığı mı tanımlanmış yazılı veya sözlü bir talimatla? e-devletten kontrol edip açtığım başlığa yorum yapanlara şimdiden teşekkürler...

Bana da iki adet bir ay arayla başvuru sonucu gelmiş diğer aile yardimi yaziyor toplamda 3binlira bende anlamadim ama hala banka talimati verilmedi vs yaziyor herneyse bu iyi geldi şu dar zamanda

Üst Alt