Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beğendiğiniz müzik klipleri...1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
amin sevgili sunburn. :)

Yalnız teşekürün sahibi ben değilim. Sağolsun beni bu gruptan haberdar eden günah keçisi, arkadaşım, güzel insan roaccutane'dir :wink:

y@ren de kapılmış aynı akıma hadi hayırlı olsun :)

s:)unburn seni şoka soktum yaa ; artık ölsem de gam yemem verdiğin haber çok güzel yaaa çok sevindimm...
eşine selamlar sevgiler izmirde tanıştırırsın garii

Son bir kaç gündür geceleri çok duygusal olmaya başladım neden ki acaba :?

Awnnn Bu Filim Çok güzeldiiii :? ( Hamlet ) Ve DT bunu on kat daha arttırdı bence. sözlerini buraya yazmayacam çünkü kimsenin üzülmesini istemiyorum artık. :( Muhtemelen dinlemenizde aynı etkiyi yaratacaktır... Aman dikkat siz kaybolmayın.

Dream Theater'ın (6doıt) Six Degrees of Inner Turbulence adlı albümümünden offffff dedirten parçası.>>>Disappear<<< ( Yine Gece oldu malesef :( ne diyeyim az kaldı yaw )

http://www.youtube.com/watch?v=lm3bE4-dxWE

GÜNAYDINNNNN !! :D TEKRAR MERHABA VE İŞTE BENİM FAVORİ BAŞLANGIÇ VİDEO :D ÖZELLİKLE SON BÖLÜMDE PINK FLOYD'UN BİR COVER'I ( ONE OF THESE DAYS ) VARKİ MAŞALLAH GARDEŞİM MAŞALLAH VE KARŞINIZDA YÜKSEK MÜSADELERİNİZLE >>>BLUE MAN GROUP<<< ÇOK ÖZÜR HER BİRİNİZDEN İSPANYOLCASI,LAKİN EN KALİTELİSİ BU İDİ :D

HAYIRLI SABAHLAR HAYIRLI GÜNLER DİLERİM.

http://www.youtube.com/watch?v=cNcIEaer5mQ

RUHUNUZUN GIDASINI RUHUNUZDAN EKSİK ETMEYİN EFENDİM :)

BİR KLİPTEN DE ÖTE BU GÜZEL PARÇA :) KİMİLERİNİ ALIP GÖTÜRECEK BİR YERLERE :) KİMİLERİNİ HÜZÜNLENDİRECEK BELKİDE.

ÇOK SEVDİĞİM BİR TEYZEM VAR BENİM.KENDİSİ İZMİRDE OTURUR YANLIZ BAŞINA :( EŞİ UZUN ZAMAN ÖNCE VEFAT ETMİŞTİ :( ÇOK AMA ÇOK SEVERLERDİ BİRBİRLERİNİ,BİZDE ÇOK SVERDİK EŞİ KADAR OLMASADA TEKO AMCAMIZI :( İŞTE BELMUŞ TEYZEMİN BİR LAFI VAR HER FIRSATTA SÖYLER DURUR.. " SARIL SEVDİĞİNE FIRSATIN VARKEN"

EVET DOSTLARIM SARILIN SEVDİĞİNİZE FIRSATINIZ VARKEN VE OLDUĞU SÜRECE:)

BU GÜZEL AMBİANSI BOZMAYALIM VE ROCİO DURCAL VE MUHTEŞEM YORUMU >>> TE SİGO AMANDO <<< DİYELİM

http://www.youtube.com/watch?v=WkseyozdJ_A

RUHUNUZUN GIDASINI RUHUNUZDAN EKSİK ETMEYİN EFENDİM :)

Meskalin- sensin

Kaybolmuş çocukluğum yaşam bulsun gözyaşımda,
Nasır tutmuş yalnızlığım merhem olsun ruhuna.
Paramparça gururunla sakın susma,
Hayata savur tüm çığlıklarını; vur bu kahpe dünyaya.

Zaman dursun, aksın kör karanlığa,
Nasılsa alıştım ben bu kan kaybına...
Sensin aslında nefes aldığım,
Damarlarımdan içime akıttığım.

Sensin ruhum, nasırım, kanattığım.
İçimde gözyaşlarımla sakladığım...

Şebnem Ferah - Can Kırıkları
Natalia Oreiro- Me muero de amor

Sevgili arkadaşlarım,

Genelde özel iletiyle durumu açıklıyorum ama artık özel iletilerden, tabii bu anlamda biraz yorulduğum için buraya yazmaya karar verdim.

Bildiğiniz gibi müzik bölümünde sizlere hizmet için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bir çok başlık var bildiğiniz gibi.

Örneğin bu başlık beğendiğiniz müzik klipleri....

İyi güzelde, nerede bazı üyelerimizin beğendikleri müzik klipleri?

Ben sadece şunu beğeniyorum diye kısaca bir mesaj anlama hizmet etmiyor. Beğendiğiniz müzik kliplerini paylaşmak için bir yerse burası adını yazdığınız klipleri görmek isteriz....

Bu sebeple sevgili arkadaşlarım, buraya mesaj yazarken ve ilginizi yada sevdiklerinizi bizimle paylaşırken, konuyla ilgili olarak bilinçlenmemizi de sağlayınız.

Falanca sanatçının filanca eseri bir harika....

İyi de nerde bu eser?... :D Anlatabiliyormuyum.

Eğer bunu yapmazsak üyelerimize özel iletiyle yazdığım gibi lise dönemimizde belki de ortaokul yıllarımızda yaptığımız anket defterine benzer bir şey çıkacak. Bizler bunu istemiyoruz, burasının bir arşiv niteliği taşımasını istiyoruz.

Umarım bundan sonra bu konuya dikkat edersiniz. Bu iletimi ve bunun dışındaki iletileri daha sonra sileceğim.

Sizlere sevgi ve saygılar...

Ozzy Osbourne :arrow: :arrow: I Just Want You

http://www.youtube.com/watch?v=zyup4uVJTlE

Ozzy1.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt