Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beğendiğiniz Sinema Filmleri

Kıbrıs tv leri izliyorum geceleri güzel klasik filmler çıkıyor . Bir ara LOREL AND HARDY çıkıyordu .

Eski ya da yeni olması fark etmez. Sanatsal değeri olması yeterli benim için.
ANNA KARENINA rus yapimi bir film.
galiba gecen yil izlemistim. cok begendigim boyle tarihi seckin mekanlarda cevirilmis, iyi senaryolu filmeri duymasamda altyaziyla keyfini hicbir filmde hissetmedim.

Green Book (Yeşil Rehber)
Yeniden vizyona giriş tarihi: 1 Mart 2019 (2s 10dk)
Vizyon tarihi 29 Kasım 2018 (2s 10dk)
Yönetmen Peter Farrelly
Oyuncular: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini
Tür Dram, Biyografik

a4350.jpg

Suikast Çemberi

Genellikle basit aksiyon filmleri çeviren ama yine de sevdiğim aktör Sylvester Stallone, bu sefer iyi bir iş çıkarmış :) Sürükleyici bir tempo ve etkili bir senaryo. Sevdiğim 2 diğer oyuncu ile birlikte, Antonio Banderas ve Julianna Moore. 1995 yapımı. Aksiyon sevenlere tavsiye ederim.

Tavsiye ettiğim filmler;
Alita: savaş meleği;
Venom: Zehirli Öfke;
Kore Yapımı, Zombi Ekspresi; Hint yapımı, Bajrangi Bhaijaan

Şu aralar bizim millet düşman oldu onlara ama İzlanda' nın gülü,hepimizin ablası bitanecik Björk ablamın oynadığı Karanlıkta Dans' da benim başucu filmim.

xFwk29.jpg

Geçen yıl instagramda bu fotoğrafı görünce filmin adını öğrendim, iyi çocuklar ağlamaz. Ama görsele bakınca bile ağlamak geliyordu içimden. Filmi izlemeyi düşünsem de ne zaman bir film arası vermeye kalksam bu film aklıma gelmedi. Bugün tesadüfen sinema kanalında denk geldim ve izlemeye başladım. Sonra kendi çocukluğumla karşılaştırma yaparken buldum kendimi. Bazı sözcükler bile bire bir aynıydı. Finalinde hüngür hüngür ağlatacak bir filmdi benim için. Belki sıradan hayatlar yaşayan insanlar aynı duyguları yaşayamazlar. Zaten Allah kimseye yaşatmasın..

dilhun* Parfüm müthiş bir filmdi.

Jean Christophe Grange'ın romanından uyarlama "the Crimson Rivers"

Pal Sokağı Çocukları'ına benzer hikayesi olan bir film, Düğmeler Savaşı

Üst Alt