Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Belediye başkanımı ne olduğu belli degil

muntada al ansar

Aktif Üye
Konular
50
Reaksiyonlar
0
https://fb.watch/7OiT2YCRKz/
Bu nasıl bir terbiyesizlik Allaha şükürler olsun chp ye hiç oy vermedim ve vermeyecegim bu kacinci be chp belediye başkanlarının yaptıkları ayıp be ayıp sonra niye chp iktidar olamıyor chp bu kafayla daha 100 yıl daha iktidar yüzü goremez

Gavas demiş olabilirim gavat demem (yersen) diyen vali de gördük fakat bu adam kadar ağız ishali olmuş bir başkan görmedik gören varsa yazsin

Gerekçesi ne olursa olsun hiç bir kamu görevlisinin herhangi bir vatandaşla bu şekilde konuşma hakkı olamaz.

Kamu görevlileri hizmet için vardır. Bulundukları makam onlara bir imtiyaz veya üstünlük sağlamamalıdır. Vatandaş kamu görevlisine küfredebilir, görevli vatandaşa edemez.

Bu adamın ya oturduğu koltuğu bırakması ya da ihraç edilmesi lazım. Her şeyden önce çıkıp vatandaş(lar)dan özür dilemesi lazım.

Baştan uyarayım benim herhangi bir parti veya siyasi görüşü savunduğum yok, sadece bir örnek veriyorsanız karşı taraftan da bir örnek vereyim de "Kişilerin veya partilerin değil, ülkede siyasetin bozuk olduğunu görün."

Aşağıya videoyu bırakırım. Daha yeni zaten mutlaka duymuşsunuzdur. Tekrar ediyorum amacım partileri, kişileri veya kurumları karşılaştırmak; siz bizimkilere böyle diyorsunuz ama bakın sizinkiler de böyle demek değil. Umarım bunu anlayabilecek kadar idrakınız vardır.

Hani azarlanan da sade vatandaş değil, koskoca polis

@GaribanÖğretmen bak bu fırından taze çıktı tazecik. dogru değil 2 ayönce akplının ettiği kabul ama yanına madem tarafsız oldugunu söyluon bu taze haberıde ekleseydın.şimdi bu saatten sonra istediğin kadar tarafsızm de senınde solak oldugn kabak gibi ortaya çıktı

8qwLx.png

Nedir Polis Abilerimin çektiği ya hangi birinin ağız kokusuyla uğraşsın

bas, ciftci derdini dokmeye kalktiginda anani al da git dedigi ulkede ayaklarin hakaretleri normal:)

GaribanÖğretmen ben yukarıda valiyide yazdım belediye başkanını da ben yapılana bakarım valla akp li değilim ama akp yöneticileri bukadar hakaret etmediler vatandaşa sen m vekilinin şerefsiz dediği videoyu koymuşsun adam ana avrat düz gidiyor 2 si aynı mı

@GaribanÖğretmen bak bu fırından taze çıktı tazecik. dogru değil 2 ayönce akplının ettiği kabul ama yanına madem tarafsız oldugunu söyluon bu taze haberıde ekleseydın.şimdi bu saatten sonra istediğin kadar tarafsızm de senınde solak oldugn kabak gibi ortaya çıktı

2 defa özellikle yazdım yine de anlamıyorsunuz, savunduğunuz tarafa toz kondurmayın tebrik ederim. Sağın da solun da canı cehenneme.

Videoyu ekleme nedenimi de belirtmiştim aslında ama yine yazayım. Zaten bir tarafın görüntülerini koymuşlar, tekrar tekrar yapılan her haksızlığı eklesek burada saymakla bitmez.
muntada al ansar Şu hakaret mevzuuna gelince; baştakilere yakın 5li inşaatçılardan bir tanesi bu milletin..... dediği günleri unutmadınız sanırım. Yine bu adam iş adamı siyasi değil diyerek savunma yapabilirsiniz, ee adam kaldığı yerden ülkeyi sömürmeye devam ediyor neden kimse ses çıkartmadı?

Tekrar ediyorum.. (Eğer siz de yandaşlıktan faydalanmıyorsanız elbette (!) ) İnsanları veya partileri gözünüzde büyütmeyin. Yanlış yanlıştır. Sizin yanlışınız büyük, bizim yanlışımız küçük sadece 3.dünya ülkelerinde olur.

Şu ülkede istifa kültürü ne zaman gelişecek çok merak ediyorum. Elin japonu açılmayan/ inşaat halindeki köprünün halatı koptuğu için intihar etmişti adam. Hadi o seviyeyi hayal edemiyorum da en azından yapılan yanlışın üstünü örtmek / sessiz kalmak yerine çıkıp medeni ülkelerde olduğu gibi istifa etmeyi ARTIK görmemiz gerekiyor.

ister (m)İLLET VEKİLİ olsun ister başkası polise laf edene söverim açıkca yazıom bunu.

Mka sadece merak ettim hani burda tehtit etmişsin ya polise yazana söverim diye ,sadece merakım dan soruyorum akp li bayan m vekiline sovebildinmi yada o bayana bi mesaj atabildinmi,sadece meraktan soruyorum amacım polemik çıkarmak değil

bak bu fırından taze çıktı tazecik.

Ben bu haberin doğruluğundan ciddi şekilde şüpheliyim.

AKP'li vekilin haberinde video kayıtları vs. her şey vardı. Bu haber ise sanki diğer haberin rövanşı olsun diye kurgulanmış bir habere benziyor.

Araştırdığım kadarıyla yalaka basında kelimesi kelimesine aynen tekrar eden 1 paragraflık bir iddia dışında ne görüntü kaydı, ne fotoğraf, ne karakol tutanağı, ne polis ifadesi, ne de olayın taraflarından hiç bir açıklama yok.

Polislerle siyasetçilerin zaman zaman karşı karşıya geldikleri ve aralarında tartışmalar yaşandığı bilinmeyen bir şey değil. Ben zaten en baştan kamu görevlilerinin veya milletvekillerinin bu tür imtiyazlara sahip olmalarına karşıyım. Polis bana nasıl davranıyorsa onlara da öyle davranabilmeli.

Ama bu ucuz oyunlara düşme gözüm. :) Bunun zorlama bir haber olduğu o kadar belli ki. :)

Ayrıca polisi alenen tehdit eden ve hakaret eden AKP vekiline bir laf söylediğini de duymadık. Onun belgesi de var. :)

MeTePe milletvekili polislerin fotoğrafını çekiyor, ismini soruyor ondan sonra tak görevden alınıyor.
Milletin seçtiği bize vekillik eden kişinin polise uyguladığı muameleye bakın, ülkede artık polis dahi güvende değil :)

Not: Şuraya diğer görüntülerle ilgili birkaç cümle yazayım da sonra abilerim kızmasın :D

Mka sadece merak ettim hani burda tehtit etmişsin ya polise yazana söverim diye ,sadece merakım dan soruyorum akp li bayan m vekiline sovebildinmi yada o bayana bi mesaj atabildinmi,sadece meraktan soruyorum amacım polemik çıkarmak değil
akplı olması bayan olması heç önemlı değil.cinsıyetı cibilliyetıde aynı.mesaj atmadım.atmadanda hakettığıne inandığıma söylerim.

Ben bu haberin doğruluğundan ciddi şekilde şüpheliyim.
kurgudur kurgu;)

Mka yani sana göre akp li m vekili hani yazmıştın ya polise laf söyleyene soverim tehdidine karşı senin mesajını hak etmemiş mi oluyor yoksa konu akp li olunca yusuf mu ,galiba bu ülkede birilerine adalet birilerine çok fazla adalet var

Mka yani sana göre akp li m vekili hani yazmıştın ya polise laf söyleyene soverim tehdidine karşı senin mesajını hak etmemiş mi oluyor yoksa konu akp li olunca yusuf mu ,galiba bu ülkede birilerine adalet birilerine çok fazla adalet var

George Orwell - Hayvan Çiftliği adlı eserinde (dışarıdan bakarsanız çocuk hikayesi gibidir) çok sevdiğim, daha doğrusu ironik bulduğum bir sözü vardır.

"Bütün hayvanla eşittir ama bazıları daha eşittir."

İşte buradaki bazıları "bizim taraftaki bazıları" oluyor.
-mka reis gel sen de karşı tarafa bir şey salla, seni destekleyeyim de eşitlik olsun.

George Orwell - Hayvan Çiftliği adlı eserinde (dışarıdan bakarsanız çocuk hikayesi gibidir) çok sevdiğim, daha doğrusu ironik bulduğum bir sözü vardır.

"Bütün hayvanla eşittir ama bazıları daha eşittir."

İşte buradaki bazıları "bizim taraftaki bazıları" oluyor.

-mka reis gel sen de karşı tarafa bir şey salla, seni destekleyeyim de eşitlik olsun.

Valla dediğinden tek kelime anladıysam moğol olayim😁😁😁😁😁😁😁 oysa anlayışımda bayağı iyidir ama galiba felsefem eksik😁😁😁😁😁
Ha pardon ben şunu anladım galiba hani demissin ya burdakiler biz oluyor diye yani diyorsunki akp liler üstün ırk
Sizin anlayışınızda demekki insan hakkı yok ,hak adalet yok akp li olmak yeter .o da güzel bir anlayış oysa müslümanların peygamberi hz Muhammed buyurur ki kendi nefsine hoş geleni kardeşin için istemezsen iman etmiş olmazsın neyse kal saglïcakla

Ha pardon ben şunu anladım galiba hani demissin ya burdakiler biz oluyor diye yani diyorsunki akp liler üstün ırk
Sizin anlayışınızda demekki insan hakkı yok ,hak adalet yok akp li olmak yeter .o da güzel bir anlayış

Ya ben burada neden kendimi anlatamıyorum :D Bende mi sorun var acaba :p

Sizin anlayışınız derken benim anlayışım yok güzel abim. Benim anlayışım bugün göz yumduğunuz adalet yarın size de lazım olacak.

Hükümetten örnek verdim çünkü "bana göre" milletvekili yanlış yaptı. Muhalefetten örnek vereyim çünkü "bana göre" belediye başkanı yanlış yaptı.

Kitabı örnek verdim çünkü kitapta "insanlar" hayvanlara yanlış yaptığı için hayvanlar çiftlikte başkaldırıyor ve çiftliği ele geçiriyor. Belirli bir zaman sonra "domuzlar" diğer hayvanlara haksızlık yapıyor ve bunun üzerine o belirttiğim cümleyi kuruyor. Yani olayın özü şu, hiçbir zaman gerçek anlamda eşitlik olmayacak.

Adam bunu yıllar önce çocuklara anlatılan bir hikaye gibi yazmış kitabında, gel gelelim bugün "her konuya hakim" halkımıza bunu anlatamıyoruz.

Apolitik diyorum, karşıdaki saygıdeğer insan o zaman neden hükümeti eleştiriyorsun diyor :D Politikaya karışmam tamam da kendimizi de göz göre göre enayi yerine koydurmayalım öyle değil mi?

Ben şüpheci adamım. Kenan da olsa, yunan da olsa her haberi kontrol ederim.

Bu haberin hiç bir delili yok... Biz yalaka basının bu yalanlarına alışığız. Kabataş yalanı gibi.. ama hen hala alışamamışsın. :)

Böyle bir olay gerçekleşmemiştir demiyorum. Sadece söylenildiği gibi gerçekleşmiş olduğundan şüpheli olduğumu söylüyorum.

Bu arada dediğim gibi, AKPli olsun, CHP li olsun vekillerin imtiyazlı olmasına sonuna kadar muhalifim. Vatandaşın vekil olarak atadığı adam vatandaşın kendinden daha imtiyazlı olamaz.

milletvekili polislerin fotoğrafını çekiyor, ismini soruyor ondan sonra tak görevden alınıyor.
Milletin seçtiği bize vekillik eden kişinin polise uyguladığı muameleye bakın, ülkede artık polis dahi güvende değil :)

Hangi haberden bahsediyorsun? -mka'nın yazdığı haberle ilgili ben hiç bir şey bulamadım. Baktığım sitelerin hiçbirinde haberin detayı yoktu.

MeTePe kardeşim mka aya göre akp liler üstün ırk onlarda hak ,adalet birilerine var birilerine yok birilerine daha çok var baksana bana ne yazmış (İşte buradaki bazıları "bizim taraftaki bazıları" oluyor)😁😁😁😁😁😁(Bütün hayvanla eşittir ama bazıları daha eşittir."

İşte buradaki bazıları "bizim taraftaki bazıları" oluyor.)

mka aya göre akp liler üstün ırk onlarda hak ,adalet birilerine var birilerine yok birilerine daha çok var

Valla onu bunu bilmem, mka ister AKP'yi savunsun, ister diğerini yersin. Bana göre hiç bir siyasetçi en gariban vatandaştan üstün olamaz, imtiyazlı olamaz. Vatandaşa bağıramaz, tokat atamaz, küfredemez, aşağılayamaz. Vay seninki onu yaptı, benimki bunu yaptı falan diye mazeret olamaz.

Sinirdir, öfkedir, insanın ağzından kötü laf da çıkabilir. Gidip özür dilemeyi, gönül almayı da bilmelidir. Ama hiç bir siyasetçinin vatandaşa üstünlük taslaması kabul edilir bir şey değil.

Mka yani sana göre akp li m vekili hani yazmıştın ya polise laf söyleyene soverim tehdidine karşı senin mesajını hak etmemiş mi oluyor yoksa konu akp li olunca yusuf mu galiba bu ülkede birilerine adalet birilerine çok fazla adalet var

bir üstteki mesajı ii oku parti deil cinsiyetine bile bakmam dedim.ne korkacagım ki
[FONT=sans-serif]akplı olması bayan olması heç önemlı değil.cinsıyetı cibilliyetıde aynı.mesaj atmadım.atmadanda hakettığıne inandığıma söylerim.[/FONT]

galiba bu ülkede birilerine adalet birilerine çok fazla adalet var
bunu çok güzel yazıksın ama noksan yazıksın hacı.birilerinede heç adalet yok keşke onuda ekleseydin

@-mka reis gel sen de karşı tarafa bir şey salla, seni destekleyeyim de eşitlik olsun.
ne alaka stajer hoca .kımseden destek ıstemeıom

Apolitik diyorum, karşıdaki saygıdeğer insan o zaman neden hükümeti eleştiriyorsun diyor :D Politikaya karışmam tamam da kendimizi de göz göre göre enayi yerine koydurmayalım öyle değil mi?
kim olsa aynını sorar.sadece hükümete değil muhalefetede eleştri edecen.muhalefet sütten çıkık ak kaşıkmı.benım derdım a b partisi deil hatasında eleştriosan ii işlerindede hakkını verecek adaletlı olacaksın hani adaletten bahsedıon ya

Biz yalaka basının bu yalanlarına alışığız. Kabataş yalanı gibi.. ama hen hala alışamamışsın. :)

Böyle bir olay gerçekleşmemiştir demiyorum. Sadece söylenildiği gibi gerçekleşmiş olduğundan şüpheli olduğumu söylüyorum.

Bu arada dediğim gibi, AKPli olsun, CHP li olsun vekillerin imtiyazlı olmasına sonuna kadar muhalifim. Vatandaşın vekil olarak atadığı adam vatandaşın kendinden daha imtiyazlı olamaz.
tabi tabi yalaka basın.sizin cenahtakıler haber yapmayınca yapanlar yalaka oluo he mı
şüphe duyman normal
son cümleme katılıom kımseye imtiyaz olmasın

@MeTePe kardeşim mka aya göre akp liler üstün ırk onlarda hak ,adalet birilerine var birilerine yok birilerine daha çok var baksana bana ne yazmış (İşte buradaki bazıları "bizim taraftaki bazıları" oluyor)😁😁😁😁😁😁(Bütün hayvanla eşittir ama bazıları daha eşittir."

İşte buradaki bazıları "bizim taraftaki bazıları" oluyor.)
tamamen saçmalamıssın. kımse üstün ırk deil.ama ülkede kımler kendını üstün ırk göruyo bilirsin ben söylüyemıyorum başım agrır söylersem

Valla onu bunu bilmem, mka ister AKP'yi savunsun, ister diğerini yersin. Bana göre hiç bir siyasetçi en gariban vatandaştan üstün olamaz, imtiyazlı olamaz. Vatandaşa bağıramaz, tokat atamaz, küfredemez, aşağılayamaz. Vay seninki onu yaptı, benimki bunu yaptı falan diye mazeret olamaz.

Sinirdir, öfkedir, insanın ağzından kötü laf da çıkabilir. Gidip özür dilemeyi, gönül almayı da bilmelidir. Ama hiç bir siyasetçinin vatandaşa üstünlük taslaması kabul edilir bir şey değil.
hocadan güzel mesajda okurmuşuz.tebrikler hoca

Mka kardeşim benim yazdıklarıma hep saçma sapan cevaplar yazmışsın ama ben uzatmayacağım,uzatırsak bu konuyu kırıcı oluruz kal saglicakla

tabi tabi yalaka basın.sizin cenahtakıler haber yapmayınca yapanlar yalaka oluo he mı

Dostum haberin kaynağı yok, belgesi yok diyorum. Bunun nesini anlamıyorsun. Gir gugıla, yaz haberi. 10 tane kaynak çıkıyor. Sabah, Akit, Takvim, Yeni Asır vs vs. Başka hiç bir yerde bu haber yok. Bunlarda da heberin içeriğine ilişkin bir şey yok.

Ayrıca AKP'li bir vekilin yediği benzer haltın üstüne bu haberin çıkması son derece manidar.

Sen bunlara inanmaya devam edebilirsin de, her zaman biraz sorgulayıcı ol diyorum ben sana. Her duyduğuna inanma. Seninkiler söylerse de inanma, ben söylersem de inanma.

Dostum haberin kaynağı yok, belgesi yok diyorum. Bunun nesini anlamıyorsun. Gir gugıla, yaz haberi. 10 tane kaynak çıkıyor. Sabah, Akit, Takvim, Yeni Asır vs vs. Başka hiç bir yerde bu haber yok. Bunlarda da heberin içeriğine ilişkin bir şey yok.

Hoca haber kaynaklarını (!) sayınca aklıma bakın ne geldi :p
Hayır sol üstte yazıyor zaten GTA IV hilesi amma nerdeee, basın özgür istediğini söyleyebilir :D

Umarım atvyi eleştiriyorum diye kızmazlar bana :)

Aha bu da fox tv yalan haberi. Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık. Ülkenin ayarlarıyla oynamışlar sağı da solu da kendi ekseninden kaymış :D

Umarım atvyi eleştiriyorum diye kızmazlar bana :)

Aha bu da fox tv yalan haberi. Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık. Ülkenin ayarlarıyla oynamışlar sağı da solu da kendi ekseninden kaymış :D

Atv'ninkinden haberim yok ama Fox'un haberi yalan haber değil ki... Tam tersine adam ne söylediyse onu vermişler. Şahsın kendisi de farklı bir şey söylemiyor zaten. Sadece "ben bir eşeklik ettim, şimdi bunu nasıl çeviririm" modunda. :)

Aslında Atv'ninkine de yalan haber denilemez. Aslında haber bile denilemez. Ancak aptallık ve cehalet denilebilir. :)

Atv'ninkinden haberim yok ama Fox'un haberi yalan haber değil ki... Tam tersine adam ne söylediyse onu vermişler. Şahsın kendisi de farklı bir şey söylemiyor zaten. Sadece "ben bir eşeklik ettim, şimdi bunu nasıl çeviririm" modunda. :)
atvnınde foxunda umrumda değil
burda görüş oalrka san yakın dıe gene foxu savunuksun--Fox'un haberi yalan haber değil ki... Tam tersine adam ne söylediyse onu vermişler.--ne yani fox kım ne verrıse onumu yayınlıo.ortada kocaman suçlama var.nerde sorumlu müdürlerı yönetmenı ve usta suncusu(aldıgın ödüller başını döndürük herhal.gerçi şuan kendı ayrıldım ayakları etsede bi şekılde kanladan şutlandı)

ne yani fox kım ne verrıse onumu yayınlıo.ortada kocaman suçlama var.nerde sorumlu müdürlerı yönetmenı ve usta suncusu(aldıgın ödüller başını döndürük herhal.gerçi şuan kendı ayrıldım ayakları etsede bi şekılde kanladan şutlandı)

Yahu gözüm sen adamın açıklamalarını dinledin mi? Yaptıklarının hiç birini inkar etmiyor. Sadece sinirlendim yaptım, kızdım söyledim falan diye lafı çevirmeye çalışıyor. Fox adama para mı vermiş, kurgu haber mi yapmış, yalan haber mi yapmış? Ne yapmış? Muhabir adama soru sormuş, adam da vermiş veriştirmiş. Fox haber de bunu yayınlamış. Zaten muhalif kanal. Yayınlamayıp ne yapacak? Allayıp pullayacak mı?

Portakal mıdır, mandalina mıdır nediri kimse göndermedi. İktidar yanlıları adamı o kadar çok taciz ettiler, o kadar çok hakaret ettiler, o kadar çok üstüne gittiler ki yeter artık deyip bıraktı gitti. Kanaldan şutlanmış olsa kanalın politika değiştirmesi gerekirdi. Tam tersine, yerine çok daha muhalif birini getirdiler.

Yahu gözüm sen adamın açıklamalarını dinledin mi? Yaptıklarının hiç birini inkar etmiyor. Sadece sinirlendim yaptım, kızdım söyledim falan diye lafı çevirmeye çalışıyor. Fox adama para mı vermiş, kurgu haber mi yapmış, yalan haber mi yapmış? Ne yapmış? Muhabir adama soru sormuş, adam da vermiş veriştirmiş. Fox haber de bunu yayınlamış. Zaten muhalif kanal. Yayınlamayıp ne yapacak? Allayıp pullayacak mı?

Portakal mıdır, mandalina mıdır nediri kimse göndermedi. İktidar yanlıları adamı o kadar çok taciz ettiler, o kadar çok hakaret ettiler, o kadar çok üstüne gittiler ki yeter artık deyip bıraktı gitti. Kanaldan şutlanmış olsa kanalın politika değiştirmesi gerekirdi. Tam tersine, yerine çok daha muhalif birini getirdiler.
bak hoca böle bi haberde böle bi kanal arastırma etmeden yayınlayacak ve sen inancan.böle olunca o muhalıf kanal tertemız olacak .sen böle inanmaya devam et. diğer kanllar bu haber sonrası konunun üzerine gidince yalan oldugu ortaya çıktı.fox nıye arastırmadan böle ballı bi habere atladı onlarda bilio dogruda olsa yaladna olsa iki gün kınama cıkar en cok. ceza gelmez verdıler hemen haberı

Üst Alt