Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beşiktaş engelli bilet formu konusunda bilgisi olan var mı?

zakzom

Üye
Konular
59
Reaksiyonlar
0
önceden faxs ile yollanıyormuş engelli bilet formu ama şuan sitesine baktım sitesinde böyle birşeye yer vermişler galatasaray gibi formu doldurup gönder diyosun bu dogru mu ve işleyiş nasıl kaç gün önceden yollamamız lazım BİLEN ARKADAŞLAR TAM ANNAMIYLA ANNATA BİLİR Mİ LÜTFEN ?

kardeşim öncelikle passolig kartını al. sonra bjk com a gir istediğin maçı yükle a dan z ye detaylı orda var

Vay be bunun için mail atmıştım yapmışlar demekki :)

Kardeş kontrol ettim şimdi 1-3 eylül arasında talep formunu doldurup fax çekmen gerek.söylediğin uygulamaya malesef geçilmemiş

Mesela 25inde gs maci var ilk yollayan 200 kisiye veriyolar ya ben bu faxsi ne zaman yollicami nerden annicam ve pasaligimi cikardim
Volta

bjk maçına gs passolig girilir mi ACİLLLLL

MERHABA BJK PASSLİG KARTIM VAR AMA REFAKATCİMİN GS PASLİG KARTI VAR BİLET BAŞVURUSU YAPTIM VE KAZANDIM AMA AÇIKLMADA SİTESİNDE YAZIYOR Kİ Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarların BJK logolu Passolig kartları olması gerekmektedir. Stadyum gişesinde engelli tribün bilet yüklemesi yapılmamaktadır.
NE YAPMAM LAZIM ACİLLLLLLLLLLL ?

zakzom

Ben de rerefakatçi ile başvuru yapmıştım. Bana da bilet çıktı. Ama refakatçi ile ilgili bir bilgiye rastlamadım. Refakatçi ile stada gittiğimizde bir sıkıntı yaşarmıyız acaba?

Herkesi passolig kart adı altında banka kartı ve kredi kartı almaya zorluyorlar ben hiç hoşlanmadım bu uygulamadan.

erolktr

Refakatçi ile ilgili bilgisi olan varmı? Ben başvurduğumda refakatçi kısmını da doldurmuştum. Stat ta herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

erolktr yok dostum refakatciyle yazdıysan sana geldiyse otomatik refakatcinede diyor bilet zaten

Ilk başvuran 200 kişi diyorlar ama ben başvurdum 20 dk sonra arkadaşım başvurdu ona çıktı bana çıkmadı nerde ilk başvuran 200 kişi bence yalan kapalı kapılar ardında yapılıyor bunun yerine kaç kişi başvurmuş 500 kişi mi sen 500 kişinin listesini aktar millet baksın ilk 200 kişide ismi var mı yok mu die ?

merhaba %50 yazıyor sitede normalde %40 ve üstü degilmi ?

Arakdaşlar tüm klüpler kendi logosu olan passolig kartları olmadan ( benim tahminim ) bilet yüklemesi yapmıyorlar.. hem klübe katkı için hemde passolig denen illet uygulamaya kazandırmak için..

Derbi maçlarında engelli bilet almak imkansızdır sayı bildiğim kadarı ile 100 adet dir çok sevdiğim En son Beşiktaş galatasaray maçı için başvuru yapmayı beklerken sistemin kapatılarak derneklere tahsis olmuş ve çok sevdiğim Beşiktaş bir açıklama bile yapmamıştır. Derbi maçları hariç yer bulabilirsiniz belki

300 adet sınır var. Ancak tam takip edip dakikası dakikasına başvuru yapmak gerekiyor.

Üst Alt