Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beynin otomatikman unuttuğu feci kaza [O an]

Jimi_Hendrix

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhabalar;
aranıza yeni katıldım. Yeni iş bulmuş olma sevinci ve okuduğum bölümde (itu makina) son dönemin heyecanı sebebiyle her dönem başı geçtiğim yola tekrar girmek üzere yola çıktım. Yolun girişindeki istasyondan benzinimi alacaktım "benzin veremiyoruz" dediler. ben de yola devam etmek için geri çıktım.

Geri çıktıktan sonra kendimi bir an uyuyakalmış gibi hissettim ve sürekli bişey soran insan sesleri vardı. sonra yüzüme gelen bir tokat sebebiyle uyandım, hastanedeyim ve 1 gün boyunca yatıyor olduğumu öğrendim. Sinir krizine girmişim. vücudumun hiçbir yeri hareket etmiyordu, femur kemiğim parçalı kırık omzum ve bileğim ezilerek kırılmış. Sonuç olarak yeşil ışıkta ben geçerken diğer yöndeki kırmızı ışıkta dur(a)mayan bir otobüs üstümden geçmiş.

Bedende belki platinler dışında kalıcı bişey olmayacak fakat zihnen büyük hasar gördüm. O günü hatırlatacak herhangi bir şeyi görmek ve duymak istemiyorum.

Çok geçmiş olsun dostum. Çok ama çok normal yaşadıkların bu zihnin travma sonrası zihnin kendine format atması durumu. Bizim gibi insanların hepsinde bu tip şeyler oluyor

BulutBaydar

Teşekkür ederim.
1 hafta kadar kendime gelemedim. Hafızam 1 hafta sonra ancak kendine geldi ama kaza anı felan yok, silinmiş. Daha önce kaza felan gördüm ama otobüs tarafından üstünden geçilmiş bir motosikletli olan sadece ben varım.

Geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış, ucuz atlatmışsın yine de. Belki psikolojik açıdan bir uzmandan yardım alabilirsin, süreci manevi olarak daha az hasarla atlatmak adına.

Üst Alt