Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bipolar hastaları özel güvenlik görevlisi olabilir mi?

mstfcnkaraoglu

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar duygu durum bozukluğu(tanımlanmamış) olan kişiler özel güvenlik görevlisi olabilir mi? Bir akrabam bankaya sokacak ama belge alabilir miyim merak ediyorum. Abilify ve wellbutrın kullanıyorum.

tanıdıgım olan var kılıfına uyduruyorlar hasta oldugunu söyleme

Gece nöbeti olmazsa ve hastane güvenliği gibi bir çok insanla iletişim kurmak zorunda kalınan stresli bir görev olmazsa olabilir bence

hocam 22 sene yaptım güvenliği,hatta bankada da yaptım ve diyebilirimki eğer insanlarla uğraşmak stres seni zorlamayan bir durum ise bu işe girebilirsin aksi taktir de inan çok ama çok zorlanırsın...ha iş hayatının tamamı stres dir ama güvenlik çok ama çok daha farklı sabır gerektiren bir iş söyleyeyim...ve ilaçlarından bahsetmesen çok daha iyi olur...ve aman aman görevden önce de ilaçlarını sakın aksatma..geçmiş olsun kolay gelsin..

Bipolar olan biri güvenlik görevlisi olabilir mi?

özel güvenlik sertifikasında neler isteniyor? bipolar olupta güvenlik görevlisi olan varmı?

Bipolar kişiye silah ruhsatı falan verilmez, nasıl özel güvenlik görevlisi olunacak ki?

Üst Alt