Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir engellinin hayatı…

Eshat arkadaşım ne kadar güzel bir iş başarmışsın.En büyük mutluluk kaynaklarından birisi olsa gerek hayata kırılmış bir insanı,tekrar hayata döndürmek.Sizin adınıza ve arkadaşınız adına çok sevindim:)

Değerli arkadaşım melpomene;
Herşeyden evvel teşekkür ederim. İşte bizim toplumumuz da engelli insanları ikinci planda gören yöneticilerimiz olduğu sürece ne kadar ilerleyeceğimiz açık ve nettir.

Ayrıca banane zihniyeti ve benciilik olduğu sürece zayıf ve zor durumdaki insanlara kim destek olacaktır. Belki bugün gücümüz kuvvetimiz madden ve manen de iyi olabilir.... Ama unutmayalım yarınların neler getireceği hiç belli değil. Bunu düşünerek bencillik ve banane tavırlarını bırakmalıyız.

Değerli arkadaşım minerva;
Güzel yorumun için size de yürekten teşekkür ediyorum. İnsanlara insan gibi değer vermek gerekir unutmamak gerekir ki bizlerde nihayetinde bir insanız.

eshat kardeşim,
bu güzel desteğiniz ve anlamlı mücadeleniz için teşekkürler.
Rabbim yadım ediyor değil mi :)

Evet çok haklısın arkadaşım...

Öncelikle ben tşk ederimm içten, samimi ve güzel yorumun için...

Biz bize düşeni hakkıyla yaparsak, yani haklı olan mücedelimiz azimle desteklersek, zaten olmayacak hiç birşey yoktur. Biz mücadelemizi yapalım gerisi zaten kendiliğinden şekillenecektir.

Söyleyecek bi şey bulamıyorum ...........

İlker kardeşim teşekkür ediyorum. Aslında hepimizin bilinçli olması gerekmektedir.

çok güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık sizde olmasanız halimiz harap iyiki varsınız herkese selamlar

Ensar- Egrek Çok sağol teşekkür ediyorum İnşl herkesin her istediği gönlünce ve dilediğince olur.

Ömürhan10 sizede çok teşekkür ediyorum. Bu konuda bir çok kişinin duyarlı olduğunu düşünüyorum. Duyarlı olmayanlarıda duyarlı olmaya devet ediyorum.

eshat verdiğin emeğin karşılığını o çocuğun mutluluğu ile aldığını düşünüyorum. bunun yanında bizlerde seni taktir eder bu tür çalışmalarında başarıların devamını dileriz....

Çelik arkadaşım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum. Umarım bütün herkes bu konuda duyarlı olarak hareket ederler.

Çok sağol tşk ederim arkadaşım...

Bir yerlerden arayıp bulmuyorum arkadaşım..:) Elimizden geldiğince, dilimizin döndüğünce ve kalemimizin yazdığınca bir şeyleri yazarak burada arkadaşlarla paylaşma gayretindeyiz. Bu konuda bir başarı beklemiyorum... Amaç; insanlara en ufak bir şekilde de olsa yardımcı olabilmek, bulundukları ortamdan ve fiziki durumundan dolayı düşmüş olduğu karamsarlıklardan, üzüntülerden kısmende olsa çıkartma çabasıdır.

Burada önemli olan insana insan gibi yaklaşarak insan olduğu için değer vermektir. Ama unutmamalıyız ki; bu değeri hak etmeyenler de vardır... Bu insanlardan da uzak durmak gerekir.

Ayrıca yaptığın yorum için çok teşekkür ederim.

Üst Alt