Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bu başlıkta buluşma organizasyonları için fikir alışverişinde bulunalım

Gothica

Aktif Üye
Konular
85
Reaksiyonlar
13
Buluşma önerilerini bu başlıkta konuşalım

(Adana buluşması)29 mayıs 2010 c.tesi pikniğe varmısınız?

Havalar güzel bahar geldi bir araya gelip güzel bir gün,sohbet,eğlenceye varmısınız arkadaşlar.Her yerden arkadaşlar davetlidir..Buluşmamız piknik şeklinde olsun.ne marifetler çıkartacaksınız ortaya bakalım:)ne dersiniz?katılanlar isimlerini yazdırsın?kimler gelecek bilelim dimi ama:)

sevgili ankaralılar hafta sonuna bir buluşma ayarlayın gelelim.
ben bu hafta sonu ankaradayım.
görüşmek isteyen varsada yine görüşelim derim.
amaç tanışmak konuşmak.sohbet muhabbet .

ee buradan kim okuyacakki aklına gelmez herkesin buraya bakmak...

Kadir benim de en çok merak ettiğim konu neden hala izmir pikniğinde ismin yazmıyor

15 mayıdta var ya buluşma.....
Alemsiniz sizede buluşma beğendirilmiyo arkadaşlar

öyle diyosunda murat şimdi 90 liraya antalyaya otele gitti arkadaşlar 40 liramı veremiyolarlar....??
Artı menü almazlar adana kebab yerler....onuda düşünebiliriz yani herkes menü yemiyor sonucunda....demokraside çareler tükenmez
buluşma diye tutturuyosunuz oluncada sus pus.....

EVET İSTANBUL'DAKİ VE DİĞER İLLERDEKİ ARKADAŞLAR.....

Organizasyon için Mekan bulunmuştur. Fakat bu organizasyonu düzenleyecek bir BABAYİGİT yani gönüllü arkadaş bulunamamıştır.

Eğer içinizde gönüllü bir BABAYİGİT bulunursa 12 Haziran 2010 Tarihi için İstanbul'da güzel bir gün geçirilebilir....

Eğer zaman müsait olursa biz de ege ekibi olarak istanbula bir çıkartma yaparız

Ankara özürlüler okulu buluşması

Herkese merhaba,
Bu sene 10 - 16 Mayıs sakatlar haftası nedeniyle 15 Mayısta Ortopedik özürlüler okulu (Doğan çağlar okulu) buluşması olacak diye bir duyum aldım doğrumudur? bilgisi olan arkadaşlar varmı?

doğru ama sadece mezun olanlar yakınları öğrenim görenler ve emeği geçenler katılabilecekler 2002 mezunuyum sabahın ilk ışıklarıyla orda olacağım

12 Haziran İstanbul organizasyonu kesin mi?

Çanakkale Şehitli Gezizi

Arkadaşlar Çanakkae Şehitliğe ben 2 sefer gittim orası bir başka sizlerde gitmek istermisiniz Çanakkale Belediyesi Engelli Masası bu konuda yardımcı olaçak bende Bandırma,dan elimden geldiğ kadar yardımcı olurum ayrıça Bandırma Belediyesin den de yardım alırız ne dersiniz.:p

Bu gezi balıkkesir ve bandırmalılar için mi geçerli .Biraz daha geri alsanız mesela izmirden hareket edilse de izmirliler de gelse süper olurdu

tüm herkes gelsin ben çanakkaleye gittim gerçekten çok güzel gene gitmek isterim.hatta bu engelli masasında bir arkadaşım çalışıyor onlar genel bir organizasyon yapmak istiyorlardı.ama tarıhını bilmiyorum.

Ya Kadir aç şu bir İstanbul masalı başlığını dostum ya .En azından tarih ve mekan belli olsun kendimizi ona göre ayarlıyalım .12 Haziran deniliyor tarih bu mu

ben 19 haziranda gelecektim istanbul'a ama ühü ühü ühü iznimi geri çekmek gerekecek şimdi :(

Organızator Fatih Aslan iş başa düştü mesajı aldın sanıyorum:)

Sponsora fılan gerek yok bılader 5 lıra 10 lıra veremıyoruzmu?
maksat muhabbet 1 er cay ıcılse de olur

piknik filan düşünmüştüm abi nie kızıyon :) doğan çağlarda bu hafta sonu görüşüyoz mu

Üst Alt