Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bu öyküyü bennn yazdım ben bennn :) [O An]

yaşadıklarını ne güzel anlatmışsın.inşallah bundan sonra güzel günler geçirirsin

hani yaşamı ti'ye almak deyimi vardırya.. yazılarınızda hep aynı ironiyi yakalıyorum..
biraz "teyzemin şeyi olsaydı dayım olurdu" gibi olacak ama içinde bulunduğunuz durumda olmasaydınız da aynı ironide olacak mıydınız ayrı merak konusu..
ben de yaşamın fazla ciddiye alınacak yanı olmadığını düşünenlerdenim. böylece gerçeklerden kaçıp daha yaşanası bir dünya yaratıyorum kendimce.. ama olsun tribünler doluyorya en güzeli bu.. :)

bu sayfaya hiç geri dönmemişim zaten bir yıl kadarda girmedim galiba siteye bu gün okuyunca bende yazayım dedim.evet doktorlar bu sırt yaraları ve olabilecek komplikasyonlar konusunda hiç bir şey demiyolar, onlar sadece kendi uzmanlık alanı olan kısımlarıyla ilgileniyorlar konunun.eğer yanınızda yatan bir iki hasta varsa onlar biliyorlar yaşamışlar uyarıyorlar.bende 3 ay sırtüstü yatmıştım pantalon şeklinde bir alçıyla, sık sık yan dönme çabalarım oldu ve sorunsuz atlatım bölece..

yaşadıklarınızı okuyunca birkez daha sabrınıza hayran oldum azmetmiş ve yürümüşsünüz doktorlar 2 seneye kadar bişeyler geri dönebilir diyolar ama yanlş anlamadıysam sizinde bayağı zaman geçmiş ve yürümüşsünüz tabi biz yeniyiz ya merk ediyoz işte kim ne zamn nasıl yürümüş bizimde şansımız varmı diye

Harika bi anlatım Yaşadığım şeyleri bire bir tekrar yaşadım.
Ertesi gün doktorun eline uzun sarı bi hortum ve torbayla gelip ne zamandır küçük çişini yapmıyorsun dediğinde ,o hortumu neyapacak len bu adam diye paniklemedinmi abi? burayı atlamışsın.:)

evvet mac72 daha acildeyken doktorun sonda takın dediğini duydum ama ne olduğunu bilmiyordum. daha sonra baktım penise bi şey sokmuşlar :confused:
içimden vay be kahpe dünyaa dedim.
penisime bakarak " ulen sen tanrı tarafından ,işemenin ötesinde, bi yerlere girmek bi yerlere sokulmak üzere dizayn edildin. şu haline bak... senin içine bi şey sokmuşlar . bu doğana aykırı..! :p
neyse ki o lanet şeyden 4-5 sene sonra kurtuldum ve penisim asli görevinin başına döndü ...hafızası da kuvvetliymiş hani :D

Yazılarınızı sanki ben yaşıyormuş gibi okudum .Öyle akıcı ve sürükleyici ki...
Yaşamınızı aynası olan bu yazıları bir kitap halinde toplasanız diyorum , ama belki de vardır kimbilir...

Ellerinize sağlık Bayke...

Sevgili Kemal abicim bu sefer senmi yanlış anlattın,bizmi yanlış anladık. :(

sevgili bayke miz doğru anlattı ve bizde doğru anladık .. her ne kadar yanlış anladığımızı ümit etsekte .............

Bayke abimize hayranlığım bir kat daha arttı.Paylaşım için teşekkürler Bayke abimiz.

gerçekten çok güzel bir anlatımınız var.aziz nesin den bir hikaye okudum sanki.anlatım biçiminizde süper
yüzde yüz düşünce gücü diye bir kitap okumuştum.gerçekten olumlu düşünce olumlu olayları getirir.siz yürüyeceğim demişsiniz ve bunu başarmışsınız.darısı diğer engelli arkadaşlara
anlatımdaki becerinizden dolayı sizi tebrik ediyorum

azeriyem çok üzgüldük ama bakye abimiz artık aramızda değil..:( Allah Rahmet Eylesin..

O mutlaka okuyordur diyelim.. Gene aklıma düştün be adamım..
Mutlaka hurilerle kevser şarabı partisindesindir..
Yaw bunları yaza yaza doğa babanın ruhu için bende başlayacağım galiba..

aaaaa çok üzüldüm mmmm
onun gibi birisiyle tanışmayı çok isterdim
allah rahmet eylesin diyecek bişey bulamyorum gerçekten üzüldm ve her yazısını okudukça sanki hayattaymış gibi cevap vereceğim

yazılar okundukca guzeldır onun için guzel şeyler başarmanızı dılerım

çok güzel. sizi kutlarım hikayelerinizin devamını bekleriz bendenizde okuma hastasıyımdır. başarılarınızın devamını dilerim.saygılarımla

bayke kardeşim sen bizi güldürdün allahta seni bir ömür boyu güldürsün

yaa biraz ukalasın galibaa:D:Dzaten o pos bıyıklardan başka ne beklenirkii:Dyaaf abi çok iyi yazıyorsun süper ilham oldun bana:Dşaka bir yana çok çok geçmişler olsun birdaha yaşanılmasın bütür acılar diyerek yazılarınızın devamını beklıyorum ...bu arada bende sizin gibi lüküs araca binme şerefine nail oldum ama şöföfüm ahmet çimen değil kel hamdiydi:Dçok üçkaıtçıydı yaa boyna anneme çay istiidi:D:Dhoşcakalınn..

Ukalanın önde gideniydi gülenyüz. Ama yakışırdı ona ukalalık.
Hoşça kaldığına ve tüm acılarının son bulduğuna eminiz.

Üst Alt