Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bu site nasıl bi site yaa? :)

Ben engelli değilim ama bu engelli olmayacağım anlamına gelmez sağlam olan her kes birer engelli adayıdır burayı bende çok hoş buldum seviyeli saygılı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

engelli değilim ama olmıyacağım anlamına gelmez onun için burdayım diyenler? biz engelliler sitesine akülü sandalye baston vs yardımı yapmaya geldiyorlar sanırsam? bende engelliyim ama sağlam olmıyacağım anlamına gelmez, ne dersiniz? :mad:

Bu siteyi keşfettiğimden bu yana her akşam önce buraya bakmadan geçmiyorum.Çok beğeniyorum bazı başlıkları dikkatle takip ediyorum.Çok güzel arkadaşlarımda oldu her yerde olduğu gibi bazı çakıl taşlarına bende takıldım istemeden bazen üzüldüm, çoğunlukla güzel vakit geçirdiğimi düşünerek emeği geçen arkadaşlarımıza çokkk teşekkür etmeden geçmek ayıp olur..:) Sağolsunlar..

site aslında iki türlüdür
1.gönül bağın olacak
2.işin düşecek

siz hangi grruptansınız?

benim ikisi de ahametteker Bey siteye işimde düşüo gönül bağımda var bağımlılık yapıo herhlde başta Bülen Bey olmak üzere modlara adminlere emeği geçen herkese very veryyyy teşkürler........

Bence ınsanın ısı dustumu ve gonul bagı oldumuydu sıtenın ve sıtedekılerı anlarlar anlamaya calısır ınsan..:)

Hani eski bir resme bakarken
Hani yılları sayarda insan
Hani gözleri dolarya birden
İşte öyle bir şey...

Biz bir aileyiz. Ve engelliler.biz ailesinin bağlarının bir ömür boyu sürmesini diliyorum.

Bir itiraftada ben bulunayım son zamanlarda mantar gibi çoğalan engelli sitelerinin kem küm diyerek hepsine üye oldum bende hayatımda hiç forum okuyup yazmayı sevmiyorum fakat burası farklı adeta birileri birşey sorsunda cevap verelim diye burada bekleyenler var cidden sorunu söyledikten yarım saat sonra cevap geliyor buda günümüzde neredeyse telefonla bile zor. Yukarıya yazdıklarımı uzun zamandır dile getirmek istiyordum iyi oldu :)) saat şu anda 03:02 buna cevap gelmezse alınmıcam söz :))))

ben bizlere bu kadar yardımcı olduğunuz ve bu kadar bizleri bizlerden fazla düşündüğünüz için haddim olmayarak tüm üyeler adına teşekkür ediyorum

Üst Alt