Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bulmaca

en büyük zevklerimden biridir bulmaca özellikle çengel bulmaca

BULMACANIN HANGİ TÜRÜ OLURSA OLSUN COK SEVİYORUM VE ZAMAN BULDUKCA CÖZMEYE CALIŞIYORUM AMA BEN PAZIL YAPMAYIDA COK SEVERİM

Bende sözcük avı yapmayı çok seviyorum. her zaman gazete de görsem yaparım.

Çengel bulmaca çözmeyi çok seviyorum.Önceden hastalıkdı bırakamazdım bi başlayınca :D Ama şimdi durum o kadar vahim değil şükür :D
Bulmaca gerçekten iyi bir uğraş

güzel bir uğraş

bende önceden çok çözerdim bulmaca şimdi hiç uğraşmıyom ama çok güzel bişey herkese tavsiye ederim

Kare, Çengel, kelime bulmacalarını bende çok severek çözüyorum :)

..!

evet bulmaca hem güzel hem eylenceli hemde bilgilendirici..

eee var yaaaaa sudoku:DNANKÖRLERR :D

Bulmaca çözmeyi bende çok severim. Ama bu aralar çok vaktim olmadığı için bulmaca çözemiyorum. Ama zamanım olursa bir tek karesini bile boş bırakmaya gölüm razı olmaz...

Bulmaca çözerken en sevdiğim şey başkalarına sormak, o zaman kendim çözmüş olmuyorum dimi :)

Kendin çözüyorsunda kopya çekmiş oluyorsun:)

Olsada çözsek..:) ne güzeldi eskiden

Bulmaca Sever Dostlar,Bu sitenin formatında bulmaca konusu bulunmadığına güvenerek bunları yazıyorum,şayet bu bilgiyi vermek site kurallarına aykırı ise,Sayın yöneticiler mesajımı silebilirler.

Bu açıklamayı yaptıktan sonra,Bizim İnternet ortamında bulmaca sevdalısı olan bir gurubumuz var.Eskiden ansiklopedi tepeciklerinin arasında kaybolarak çözmeye çabaladığımız Sedat Yaşayan'ın Cumhuriyet Pazar Dergi'deki "Armağanlı Bulmacası" nı artık internet ortamında yardımlaşarak çözüyoruz.

Bu amaçla 5 yıl önce doğan sitenin üyeleri 2 yıldır düzenledikleri toplantılarla tanışıp, birlikte bulmaca çözme zevkine de varıyorlar.Grup, yurdumuzun değişik şehirlerinde yaşayan üyelerinin organizasyonlarında bayram, kurtuluş günleri gibi önemli günlerde buluşarak güzel anıları paylaşıyorlar. Aynı zamanda ülkemizi yakından tanıma fırsatı yaratılıyor.

Teknik bir nedenle kapanan sitemizin yerine biz bulmaca severler Bulmaca Sitesi adı altında KARE BULMACANIN EN GÜZELLERİ yeniden buluştuk.Sitede Kare bulmacanın yanı sıra Üyelerden sorular,Yarışmalar,Anagram,Akrostiş,Kelime avı gibi bulmaca oyunları,Üyelerin çatmış olduğu özel kare bulmacalar Vs.çeşitli etkinlikler bulunmakta.

Alzheimer,hastalığını önlemede bir numaralı etkisi olduğu bilinen Bulmaca çözme konusunda hobisi olan arkadaşlarımızı aramızda görmek bizi çok mutlu edecektir...Kırmızı linkleri tıklayarak sitemizi ziyaret edip inceleyebilirsiniz...
Saygı ve Sevgilerimle
KARE BULMACANIN EN GÜZELLERİ

Kare bulmaca ve çengel bulmaca çözmeye bayılırım.

bende bulmaca çözmeyi çok severim
zekamızı geliştiriyor
bulmaca adresi varsa banada yazın arkadaşlar bende çözüm

Üst Alt