Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bunalım, halsizlik, isteksizlik, yaşayan ölü gibi olmak!?

ilaç

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
askerden önce hiç bir problemim yoktu bi gittim 1 ay kaldım sol kulağım duymuyor diye çürük aldım geldim geri orda bunalıma girmiştim ortamdan eve geldim 1 ay kadar oldu biraz olsa üstümden atsamda hala üstümde yorgunluk halsizlik isteksizlik uykusuzluk gibi ruh hali var yaşayan ölü gibiyim

sebebi ne olabilir veya aramızda yaşayan varmı dönem dönem herkez bu tür deprasyonlara girermi eskisi gibi olmak istiyorum ama zor gözüküyor bana...

önce : doktora git kan testi yaptır.değerlerine bir baksınlar.
psikolojikse : her sabah en yakın hastanenin acil kapısına git otur.günde 2 saat.gelen hastaları ve yakınlarını bir izle.

düzelirsin.garanti veriyorum.

önce halimize şükretmek lazım beterin beteri var incelersen

Haklısınız bende sizin gibi mantıklı olana yönelendirirdim bu durumda olan birini ama insan kendi yaşamadığı bir duruma yorum çok kolay getirebiliyor keşke geçsede eskisi gibi olsam koşan gülen eğlenen çalışan eser kalmamış benden ...

o durum bende de var ama manesef çözüm bulunamadı. biri evlen dedi diğeri bişileri kafaya takıyorsun dedi öteki çok yeme dedi öyle saçma sapan ifadeler ama ben çareyi buldum namaz kılmaya başladım geçti. tabi herkesin durumu farklıdır bilmiyorum ama acısını bilirim çok geçmiş olsun kardeşim.

Libertarian psikolojin sağlam olabilir okluda bitirmiş olabilirsin bitiremeyenleri gör haline şükret psikolojisi bozuklarla da dalga geçme...

zaferim;

boşuna konuşma guzel kardesım yasamayan bılmez anlamaz ben yaşıyorum bılıyorum

bende aynı durumları yaşadım sağ kulak duymuyo 20 yaşına kadar bişey yoktu herşey bitti galiba dedim zor günler başladı sağlığın olmaması kadar kötü bişey yok

Allah razı olsun kurtuluş ölüm gibi geliyor bana diyorum bazen rabbim bi dert versede canımı alsa tez zamanda daha çok ızdırap çekmeden

Allah razi olsun kaç ay sürdü bu ruh hali

Üst Alt