Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Değişik değişik şekiller görmek normal mi? Yoksa hastalık belirtisi mi?

justvatu

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Degisik sekiller görüyorum genellikle daha çok yalnız kaldığım :) wc ve banyoya girdiğimde fayans, kalan sularda değişik şekiller görüyorum.
Sürekli kimi gün cadı, etrafını kurtlar sarmış sanki veya ağzı açık ısınmaya hazır korkunç hayvanlar normal bişey mi var mı böyle bir hastalık?
Bir psikoloğa gitmem gerekir mi yoksa sıradan bir şey mi sormak istedim.

Çünkü gördüklerim hep korkutucu şeyler bir kuş vs iyi bir şey görmedim ondan :)))?

Desenli bir seyleri bir seye benzetmek bunlardan harf cikarmak bende de oluyor.

Harf felan değil de çıkan şeyler korkutucu genelde bi sorayım foruma dedim:)

Normalde yalnizliktan korkar misiniz ruyalariniz nasil?
Bu sekilleri neye benzetmek istersek onu goruruz apartmanin merdivenleri mermer damarsal cizgileri var bazi sekilleri bende +18 e benzetiyorum.
Anlatabildim mi?
Siz baksaniz baska bir seye benzeteceksiniz.

hiç durma doktora git hepimiz anlamsız şekilleri ara sıra bişeye benzetirz ama bu şekiller bizi korkutacak düzeyde olmaz sen baya uçmuşsun tedbirini al en azından bişeyin yoksada aklında şüphe kalmaz

Bu benzetmeleriniz fobi durumuna geldiyse bu yüzden wc ve duşa girmeyi erteliyorsanız ,psikolojik yardım alın derim.

Üst Alt