Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Demir eksikliğine bağlı olarak endoskopi ve kolonoskopi yaptırmam istendi!?

Aydın Bey, İnsülin Direnciniz falan var mıydı hiç? Konuyla ne kadar alakalı/alakasız hiç bilmiyorum.

Aynen ilk seferde polip çıkmıştı kötü huylu alındı kontrol var yılbaşında polip çıktıktan sonra en az 2 yıl takip gerekiyor bu son olacak sanirim

@aydünyavaz, İnsülin Direnci, yüksek kilolarla birlikte ortaya çıkıyor. Karaciğer yağlanmasıyla falan. Kısacası Diyabete yani şeker hastalığına doğrudan aday olmaktır. İnsülin Direnci, yanlışım yoksa şeker hastalığının sınırıdır. Yaklaşmaya adım adım. Düzenli olarak dahiliye hekimlerinin takibi içerisinde olunmalıdır. Eğer bir kişide varsa.

Evet öyle şeker hastalığından önce son çıkış 😁 ben çıkışı kaçırdım 2 yıldır şeker hastalığı ile uğraşıyorum. 6-7 yıl hiç hastaneye kontrole gitmedim sonuç , şeker hastalığı ve hipotroid 🙁 siz siz olun kilolu iseniz 30 yaşını geçince her yıl kontrol olun muhakkak. Alt tarafı bir kan testi.

Bende TAKSİM E A H Genel Cerrahi ye randevu aldım yarına bakalım ne olacak.

Vitamin eksikliğinden dolayıda ilaç kullanıyorum.

KAN DEĞERLERİM DÜŞÜK ÇIKMIŞTIDA 1 AY ÖNCESİ.

@Ahmet T,
AYNI İLAÇ I KULLANIYORUZ YA.

@Ahmet T,
GASTROSKOPİ 1 (T) olacağım 11 EKİM de.

GASTROSKOPİ ne anlama geliyor ki?

ŞİMDİ 3 ÇEŞİT İLAÇ KULLANIYORUM
DOXIUM 500 MG
OROFERON 80 MG
APIKOBAL

@undefined,
Gastroskopi.
Yemek borusu, mide ve on iki parmak bağırsağının birlikte incelenmesine denir.

Üst Alt