Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dışarıda ve kısa süreli kullanımlar için manuel tekerlekli sandalye tavsiyende bulunabilir misiniz?

berrakkk

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar acil tavsiyeye ihtiyacım var. annem 61 yaşında 8 senedir demans hastası normalde yürüyebilen biriydi. ama cigerlerine emboli attıktan sonra 4-5 aydır yürümesinde sıkıntı var.ayakta zor duruyor. o yüzden hastane de ve dışarda kullanmak için böyle rahat bi tekerlekli sandalye istiyorum sandalyelerin birsürü özelligi var ben pek anlamıyorum bizim için öncelik rahatlık oturma yerinin çok dar olmasını istemiyorum annem 64 kilo bu arada hastanelerde sandalye bulmak çok sıkıntı asıl alma sebebim bu aslında ama sürekli evde durmasını da istemiyorum yürüyemedigi için sandalyede olmayınca hiçbir yere çıkaramıyoruz sonuçta yatalak degil arada hava alsın biraz insan görsün iyide gelir diye düşünüyorum hava alması o yüzden sağlamda olmalı 7-8 ay sonra tekerleklerinde sıkıntı olsun istemiyorum şimdiden cevaplar için tşk

Üst Alt