Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

DMD kas hastasıyım skolyoz ameliyatı için İstanbul'da hangi hekime gitmeliyim?

cemal23

Üye
Konular
41
Reaksiyonlar
0
Duchenne müsküler distrofi kas hastasıyım 23 yaşındayım derecesini bilmiyorum ama ilerlemiş skolyozum var zaman zaman bu yüzden akciğer de enfeksiyon oluşuyor bazen de sızlıyor omurga kemiği ayrıca kas hastalıkları'nda ameliyat riskli her hekim yapmıyor bu yüzden skolyoz ameliyatı için İstanbul'da hangi doktoru önerirsiniz bu arada ameliyat olmalı mıyım?

cemal23
Skolyoz eğer iç organlara baskı yapıyorsa o halde skolyoz ameliyatı biraz da kaçınılmazdır. Avrupa'da DMD tanılı kişilere henüz sandalyeye geçmek üzereyken bu ameliyat rutin olarak yapılmak olduğu öğrenmiştim.

Balta Limanı, Koç Üniversitesi Hastanesi ve Marmara Üniversitesi Hastanesi'nde yapan ekipler olduğunu duyuyorum...

Özel ya da devlet hastanesi fark etmez hangi doktor'u önerirsiniz diye sormuştum.

Kas hastası olup da dr murat bezer'e skolyoz ameliyatı olan var mı?

Kas hastası olup da dr murat bezer'e skolyoz ameliyatı olan var mı?

Dmd kas hastasıyım skolyoz beni rahatsız etmeye başladı bu yüzden soruyorum.

cemal23
Poliklinikten randevu ile başlayın isterseniz. Hem bu ameliyatların halen yapabilme durumlarını yakından izlemiş olursunuz.

Üst Alt