Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Doğum günüm ölüm günüm oluyordu... [O an]

Mesut5347

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba,
3 Aralık pazar doğum günüm.. metrobüs ile işe gidecektim.. koştura koştura son anda sefaköy metrobüse yetiştim.. daha bir durak gitmeden gözümü yerde, çığlık atar halde açtım..sağ kolum parçalanmış halde.. kendimi toparlayıp ambulans gelene kadar kan kaybetmemek için sıkıca sardım..pazar sabahı olduğundan hastanelerde doktor yoktu ki birkaçı kabul etmedi beni..floryada bi özel hastaneye yetiştirdiler..şanslıyımki bir doktor hastasını taburcu etmek için oradaydı ve bir iki doktoruda evinden çağırdılar..

elim iki metrobüsün arasında sıkışıp parçalanmıştı..kaza çok büyüktü yaralı çoktu..aileme ampute olma ihtimalinin yüksek olduğunu söylediklerini duydum ki ben zaten hastaneye gidene kadar buna kendimi hazırlamıştım zaten..

sonuç olarak 1 hafta yoğun bakım 40 gün hastane yatışı..kolumu kurtarmışlardı fakat kullanamıyorum.. fizik tedaviye devam..kazadan sağ çıktığım için şanslıydım..şükrediyorum

Üst Alt