Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Doktorum seni yatıralım psikiyatri hastanesine diyor fakat ben korkuyorum!?

Senin genel sigorta borcun yattıktan sonra kesin silir.Manyakların borç ödediği nerede görülmüş .) dert etme hele bir manyak ol ondan sonra sildirme işlemi kolay.

Yahu gelir testini anlıyacak kadar normal bir insansın nasıl sizofren teşhisi koyacaklar sana o da zor kardesım .)

amk işin gücün arada alay etmek iyiki bi manyaklı bi kelime ettik amk abarttında abarttın bu seferde o manyaklı sen yapıosun bukadar abartma artık adil gelir testini tam nedemek olduğu hakkında bilgim yok sace devlet bakıo gibi bişey ayrıca o dediğin şizofrenler ayırt etme özelliği var kardeşim benim tanıdığım sizofren hastasdıda var ama amk bilmediği yok adamın herbioku bilior olum ben burda bilgi alıom sen alaya alıosun yapma kardeşim böle seyler bak allah alay edenleri sevmez insanları hor görmeyi bırak

Egos kardes cok ayıp kufur etmişin resmen.o yazıyı duzeltmek lazım :) sen bana dedin BEN MANYAĞIM diye bende ona gore konustum.tamam kızma evet sende bılgı alıyorsun bunun farkındayım dogru olanı yapıyorsun yolun acık olsun ınsallah ıstedıgın rapora kavusursun senın ıcın daha guzel bır yıl olur..

Üst Alt