Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dopamin Malign sendromu hakkında..?

Konular
16
Reaksiyonlar
2
Herkese selamlar ve iyi forumlar değerli forum üyeleri. Sizlerin görüşünü almak istiyorum. Yarından itibaren, günde, 800mg Solian, 600mg Clonex ve 300mg Anafranil almaya başlayacağım. Siz ne düşünürsünüz bu konu hakkında? Clonex almama rağmen tam remisyon sağlayamayan bir hastayım ben... Psikozum var lakin içgörülü psikoz bendeki....

Halüsinasyonlari ve sanrilari sorgulayabiliyor musunuz bir de remisyonda haluler sanrilar tamamen kesilir mi

Halüsinasyon görüyorum lakin gerçek olmadığını biliyorum. Sanrıya gelecek olursan, yanlış inançlarım var, yanlış inançlara inanıyorum, lakin sanrı olduğunu da biliyorum. Tamamen kesilip kesilmemesi, kime göre, neye göre...

Akıl oyunları filmindeki gibi. Nobeli alırken bile ama rus ajanlar, hayali arkadaşı ve küçük çocuğu görmeye devam ediyor, onların gerçekte olmadığının farkında.

Üst Alt