Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Düşün ki o burayı okuyacak ne söylemek istersin...

Ulan sinsi ikiyüzlü serefsiz gördüğün iyiliklere dahi çamur atacak kadar ne yasadin ulan sen bu kadar aşağılık erkeğin silligisin - daha utanmadan benimle uğraşıyorsun gizli gizli, ulan allah senin belanı versin dilerim :mad:senin kültürüne zekana s.ciyim........kafadan sakat manyağı magarali kara cahil ikiyuzlusu yeter artık sen fazla oldun :mad: senin o kadina yeten gücüne s.carim :mad:

Aygir :mad:

Sen bir bana değil birçok kişiye çamur attin çünkü senin kültürün bilgin zekân kişiliğin bu kadar pis kisiliksiz deli :mad: aygir kafadan sakat mağaralı :mad: yamyam hannibal- sana hizmet eden de sen gibidir :mad:

Kizil ejder yamyam hannibal :mad:

Ulan kadinlardan ne istiyosun sen - x kadina da evli erkeklerle kırışıyor evli seviyor diye iftira atan sendin- diğer x kadina taciz ediyor peşimde diye iftira atan sendin - ulan site yoneticisine dahi iftira attin imam nikahiyla kadin kandiriyolar dedin - ulan sen nasıl bi irz dusmani serefsizsin yaaaaaaaaaaa daha hâlâ benimle uğraşıyorsun çamurlu pislik :mad:

Senin gücün bana mi yetiyor aygir irz düşmanı serefsiz seni :mad:

Ulan serefsiz şıllık sensin irz dusmani sensin ki milletin ve de benim namusumuza her iftirayı atiyorsun seni girtlaklamak lazım aslında namus için ama senin zaten belanı Allah vermiş :mad:

...........sinsi ikiyüzlü irz dusmani şerefsizi seni hasta hayvanlar var onlari tedavi ettiriyorum benim üzüntüm bana yetiyor zaten- ne istiyosun benden sen serefsiz gizli gizli uğraşıyorsun benimle ......uydurduğun seylerle - ulan.........sinsi aşağılık senin hangi canliya faydan ulan beni üzüyorsun utanmadan- bırak da g.vat irz dusmani hayvanlara bakiyim tedavi etyiriyim pezevenk irz düşmanı 😿😿😿😿😿😿:mad:

Sözlerin, gözlerin, ellerin yalnız benim için. Düşlerim, gülüşlerim, hayallerim yalnız senin için.. :rolleyes:

Hiç bir şey gidermez iç sıkıntımı, bana sen gerek....

Sen gülüyorsun diye yaşamak var ya... Hah işte onu bir ben bilirim birde hayalimde sımsıkı tuttuğum ellerin..

Bizi ıslatmaya utanan bir yağmur
Issız gecede tenhada ikimizden başka kimsenin olmadığı papatya serili çimenlik öylesine bir an hayallerde...

Aynen en çabuk sen unuttun en çabuk sen sildin hayatından zaten öyle değilimdir en çokta gitmicem seni hala seviyorum diyenler gider ilk olarak 😊

Bıkmışlıkla sıkışmışlığın arasında bir yerlerde yaşamaya çalışıyoruz.

Sağol inmişsin babamin mezarinin uzerinden
Bir de anneme zulüm etmezsen ck seviniriz ailecek .
Annem senden nefret ediyor .

Annemin aklına geldiğin zaman annem fenalık geçiriyor.

Bu sefer senin yüzünden annem bana sert davraniyor :mad:

Sevdim seni bir kere, başkasını sevemem
Deli diyorlar bana, desinler değişemem
Desinler değişemem
Desinler değişemem…

:D

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye, işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım; ama seninle bir başka yaşarım.

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun ,
Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez…!

Allah herkesin çarşısına pazar versin...

Üst Alt