Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Duygu durum bozukluğu teşhisi kondu. Hastanede yatacağım..?

liv85

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bugun Ege üniversitesi hastanesine gittim .Teşhis olarak duygu durum bozukluğu dedi ve hastanede yatış verdi fakat hastanede yer olmadığından beni arayacaklar öyle yatacagım .

Bu duygu durum bozukluğu bipolar mı oluyor ? bilgisi olan var mı ?

Bipolar da olabilir, depresyon veya major depresyon da olabilir. Bipolar iki uçlu, major depresyon (unipolar depresyon) tek uçlu duygudurum bozukluğu.

Hastanede üçüncü günüm .çıkmak istiyorum :((((

Simdi yatmana neden karar verdiler rapor icin mi basvurmustun yoksa normal mi

ben de bipolarlıyım hastaneye hangi şikayetlerle gitmiştiniz

kötü şeyler düşünmemeye çalış çıkabilirsen bahçeye çık açık havada dinlenmek insanı dinginleştiriyor. birşeyler ile uğraşabilirsin zaman geçirmene yardımcı olur

Bugün izin günüm arkadaşlar . İlaç recetemın üstünde majör depresyon yazıyor . Uzman doktorda majör depresyon ve dismorfofobi demişti zaten .

Neden yattığımı sormuşsunuz . Depresyon nedeni ile intihara teşebbüs etmiştim o yüzden

liv85

intahar şekli olarak aşırı ilaç kullanımı, zehir veya bedeni yaralama filanmı

saldırgan davranı göstermezsen hakkında sakin biri oldugunu düşünebilirler sanırım içeride kriz geçirirsen bunu direk belirtmelisin belki sakinleştirici filan yoksa kriz anında saldırgan olup zarar verebilirsin.

şahsi olarak tecrübelerimi anlattım

Üst Alt