Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Edebiyat Dünyasından Haberler..

I. Ulusal Engelli Yazarlar Edebiyat Yarışması

Seçici kurul üyeleri

1- Akgün AKOVA - Şair ve Yazar
2- Ediz HUN - Sinema ve Tiyatro Sanatçısı
3- Feyza HEPÇİLİNGİRLER - Yazar
4- Füsun ERBULAK - Sinema ve Tiyatro Sanatçısı
5- Merih AKOĞUL - Şair, Yazar ve Fotoğraf Sanatçısı
6- Müjdat GEZEN - Sinema ve Tiyatro Sanatçısı

Katılım Şartları
1 - Yarışma, 18 yaşın üzerinde tüm engelli yazarlara açıktır.
2 - Yazarlar yarışmaya yalnızca bir yapıtla katılabilir.
3 - Yapıtın birden fazla yazarı olabilir.
4 - Seçici kurul üyeleri ve birinci dereceden yakınları bu yarışmaya katılamaz.
5 - Katılımcılar şartname koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
6 - Son katılım tarihi 30 Eylül 2010 Perşembe, saat 17.00’ye kadardır. Yapıtlar kargo, elden teslim veya iadeli taahhütlü posta ile gönderilecektir. Kargo ve postadaki gecikmeler dikkate alınmaz.
7 - Ödüle aday olacaklar, öykü dalında kitap olabilecek en az 3 öykü, şiir dalında kitap olabilecek en az 15 şiir, roman dalında var olan eseri, tiyatro dalında var olan eseri, araştırma-inceleme dalında var olan eseri ile belirlenmiş olan beş kategoride katılabilirler.
8 - Her aday imzalı başvuru yazısını mutlaka eklemelidir.
9 - Dosya olarak ödül kazanan yapıtın yayın hakkı, ödül töreni tarihinden başlayarak bir yıl süreyle Ben Yazarım Yayınları’na aittir. Bu eserlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmı, Ben Yazarım Yayınları’nın tasarrufunda yazar, engelli dernek ve kuruluşlarına aktarılacaktır.
10 - Ölmüş kişilerin yapıtları aday gösterilemez. Ancak aday olduktan sonra yaşamını yitiren yazarın yapıtı değerlendirilmeye alınır. Kazanırsa ödül tutarı mirasçılarına ödenir.
11- Daha önce yayınlanmış bir yapıt yarışmaya katılamaz.
12 - Ödüle başvuranlar açıklanmaz, aday yapıtlar kazansın ya da kazanmasın geri gönderilmez.

Yarışma formatı, şartnamesi iletişim ve ödüller hakkındaki bilgi ve detaylara www.kozamdakalmadim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sorularınız ve ayrıntılı bilgi için: bilgi@kozamdakalmadim.com

Güzel yapmışlar. Katılacak olanlara edebi günler ve tabii ki şimdiden başarılar diliyorum.

bir aksilik çıkmazsa katılmayı düşünüyorum teşekkürler:)

katılmak isteyen ve katılacak olan arkadaşlarımı destekliyorum..

Vakit bulabilirsem katılmayı düşünüyorum.Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum.

Edebiyatta engeller kalkıyor

Engelli yazar ve adaylarının seslerini duyurabilmeleri için yarışma düzenleniyor.

Engelli yazar ve adaylarının seslerini duyurabilmeleri için düzenlenen ''2010 Ben Yazarım Yayınları 1. Ulusal Engelli Yazarlar Edebiyat Ödülleri'' yarışmasına başvurular 30 Eylülde sona erecek.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinden yapılan açıklamada, Türkiye'de engelli yazar ve adaylarının, seslerini duyurabilmeleri, dünyalarının kapılarını açıp, değerlerini paylaşabilmeleri için sosyal sorumluluk çerçevesinde düzenlenen ilk ve tek edebiyat yarışması ''Ben Yazarım Yayınları Ulusal Engelli Yazarlar Edebiyat Ödülleri''ne başvuruların 30 Eylülde sona ereceği bildirildi.

Açıklamada, görmezden gelinen cevherleri parlatmak, engelli gözünden, engelsizlerin sahip oldukları ve sadece kaybettiklerinde fark edebilecekleri ''Ayrıcalıkları!'' edebiyatın gücünü kullanarak fark ettirebilmek için düzenlenen bu yarışmanın roman, öykü, şiir, tiyatro ve araştırma-inceleme olmak üzere 5 kategoride ödüllendirileceği belirtildi.

Başvuruların, seçici kurulun değerlendirmesini takiben, 26 Kasımda, kazanan yapıtlar, yazarlar ve ödül töreninin yapılacağı yerin ''www.kozamdakalmadim.com'' web sayfasından açıklanacağı ifade edilen açıklamada, ödüllerin 1 Aralıktaki ödül töreninde sahiplerini bulacağı kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen yarışmayı düzenleyen ''www.benyazarim.com''un kurucu ortağı Cenk Coşkun, toplumun çeşitli kesimlerini bir araya getirerek, engellilerin hem sorunlarının duyurulması hem de çözüm yollarının aranması için bir platform oluşturmayı hedeflediklerini bildirdi.

Her yıl katılımın ve ilginin artarak devam edeceğini umduklarını anlatan Coşkun, hayata tutunmaya çalışan, fakat fiziksel engeller nedeniyle olduğu kadar sosyal engeller ile de bastırılmış ve göz ardı edilmiş engelli vatandaşlara, bu anlamda önemli bir fırsat sunulduğunu belirtti.

Duygu, düşünce, deneyim ve hayallerini edebiyat aracılığıyla dünya ile paylaşmaktan çekinmeyen herkesi yarışmaya davet eden Coşkun, her kategorinin birincisine 1500 TL para ödülü verileceğini, yarışmada yayınlanan eser sahiplerinin dizüstü bilgisayar ve yazma teknikleri kursu ile ödüllendirileceğini kaydetti.

Açıklamada, seçici kurulun, şair ve yazar Akgün Akova, sinema ve tiyatro sanatçısı Ediz Hun, yazar Feyza Hepçilingirler, sinema ve tiyatro sanatçısı Füsun Erbulak, şair, yazar ve fotoğraf sanatçısı Merih Akoğul ve sinema ve tiyatro sanatçısı Müjdat Gezen'den oluştuğu belirtildi.

Sabah

Bu süper kahraman engelli bir müslüman!

165501.jpg

Çizgi roman hayranları yakında baş kahramanı tekerlekli sandalyeye mahkum ancak süper güçlere sahip bir Müslüman çocuk olan yeni bir çizgi romanla tanışacak.

Yeni süper kahraman fikri, Amerikalı hayırsever ve iş adamı Jay T.Snyder'ın kurduğu kar amacı gütmeyen Open Hands Initiative (Açık Eller Girişimi) adlı kuruluşun Şam'da geçen ay yaptığı ve engelli Amerikalı ile Suriyeli gençleri bir araya getiren bir toplantıda ortaya çıktı.

Yeni süper kahramanın son hali henüz kesinleşmese de ilk eskizlere göre, mayın patlaması sonucu ayaklarını kaybeden Müslüman erkek çocuk, beyin gücüyle metalleri kontrol edebildiğini keşfetmesinin ardından ''Gümüş Akrep'' oluyor.

Çizgi romanı yayımlayacak Liquid Comics yayınevinin kurucularından ve Başkanı Sharad Devarajan, genç insanların fikirlerine çizimlerde ve hikayelerde yer vermeye çalıştıklarını belirterek, baş kahramanı engelli bir müslüman çocuk olan çizgi romanı Kasım başında Arapça ve İngilizce piyasaya çıkarmayı amaçladıklarını söyledi.

Hayırsever iş adamı Snyder da ABD Başkanı Barack Obama'nın Müslüman dünyasına ulaşma çabalarını dile getirdiği Ocak 2009'daki konuşmasından esinlendiğini belirterek, geçen ay 12 engelli Amerikalı genci Suriyeli engelli arkadaşlarıyla tanışmaları için Şam'a götürdüğünü ve her şeyin bu seyahatte ortaya çıktığını anlattı.

Çocuklar, hangi süper güce sahip olmak istedikleri sorulduğunda, hiçbiri engellerinin tedavi edilmesini istemedi ancak sınırsız hayal güçleriyle herkesi hayran bıraktı.

Arapça 50 bin çizgi romanın önce Suriye'de sonra da başka bir Orta Doğu ülkesinde dağıtılması öngörülüyor.

Çizgi roman, ayrıca Open Hands ve Liquid Comics'in internet sayfalarında da ücretsiz tüm dünya tarafından takip edilebilecek.

İnternet Haber

Sendika.TV

“Kapital” üstüne Özgür Üniversite’de verilen dersler İnternette sendika.tv’den yayımlanıyor.

11 seanslık Kapital’i Okuyoruz dersleri Özgür Üniversite ve Sendika.TV’nin dayanışmasıyla internete taşınıyor. Bu hafta ilk seansını yayınladığımız derste Kapital’in yöntemi, planı ve mimarisi tartışılıyor

Özgür Üniversite’nin bu yılki İstanbul programında yer alan “Kapital’i Okuyoruz” dersi 27 Ekim Çarşamba günü Ahmet Tonak ve Sungur Savran’ın katıldığı ilk seansla başladı. Ahmet Tonak’ın koordinatörlüğünde ilerleyecek olan ders Tonak’ın yanı sıra Sungur Savran, Nail Satlıgan ve Ahmet Öncü’nün katılımıyla gerçekleşecek.
http://www.sendika.org/yazi.php?yazi_no=33672

Türk Edebiyatında Bugüne Dek Yazılmış En Güzel Sözler ..

Türk edebiyatında bugüne dek yazılmış en güzel, en etkileyici, en anlamlı sözler bu kitapta.. Hepsi Bedrettin Şimşek'e ait olağanüstü güzellikte özlü sözler..
Bugüne dek hiçbir yazar Oscar Wilde, Nietzsche, Shakespeare üslubuna bu kadar çok yaklaşmadı. [FONT=Tahoma]
'Tehlikeli Düşünceler' [/FONT]
Cinius yayınları Bedrettin Şimşek[FONT=Tahoma]
[/FONT]
Kitapla ilgili bilgi için tıklayın
[FONT=Tahoma]Tehlikeli Dnceler Bedrettin imek | Komedi Tiyatrosu :):( Anlaml Szler, zl Szler, Gzel Szler, Anlaml Szler Kitab, zl Szler Kitab, Gzel Szler Kitab[/FONT]

Yine Oldu / Murat Kefeli

Murat Kefeli kaç senedir işitme ve görme engelli bir yazar. Su an yeni (kaçıncı unuttum) kitabını yayın evine gönderiyor. Okunası:

Murat'ın, bir bankada yaşadıklarını anlatan kısa bir yazı ..

Yine Oldu…

Msn & E-posta: m.k@muratkefeli.com.TR

29 Kupona 20 BestSeller | İlk Kupon Bugün Star Gazetesinde

Kitap kurtları kaçırmasın bence.

Ayrıntılar: STAR

Görme engelliler için kitap hazırladı

SARPERARİKAN_11_02_2012.jpg

KENDİSİNİ DE GÖRME ENGELLİ OLAN SARPER ARIKAN, ENGELLİLERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK REHBER NİTELİĞİNDE BİR KİTAP HAZIRLADI. KİTAPTA, TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA GÖRME ENGELLİLERİN OKUMA YAZMASI İÇİN KULLANILAN BİR ÇOK TEKNELOJİK YAZILIMA YER VERİLDİ.
Görme engelli 26 yaşındaki Sarper Arıkan, görme engellilerin hayatını kolaylaştıracak rehber niteliğinde bir kitap hazırladı.
Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nün hazırlık sınıfında göz siniri yırtılması nedeniyle gözlerini kaybeden 26 yaşındaki Sarper Arıkan, yaşama azmini bırakmadı ve mezun oldu. Sağlam olarak başladığı eğitimine görme engelli olarak devam eden Arıkan, mezun olduktan sonra üniversite bünyesinde kalarak engelliler biriminde 'eğitmen' olarak görevlendirildi.
Sarper Arıkan, 6 yıllık tecrübe ve deneyimlerini 'Görme Engelli Destek Teknolojileri Rehberi' adlı kitapta toplayarak, Türkiye'de bir ilki hayata geçirdi. İçerisinde yer alan CD'de sesli anlatım olan kitapta Türkiye'de ve dünyada görme engellilerin okuma yazması için kullanılan birçok teknolojik yazılıma yer verildi. Kamu kurum ve kuruluşlarına ücretsiz gönderilen kitaptaki bilgiler ve CD, o kurumlarda çalışan görme engelliler tarafından bilgisayara yüklenip kullanılabilecek.
Kameraman: DHA Muhabir: SİBEL ÖZKAN

Kaynak: Görme engelliler için kitap hazırladı

Oku bırak... projesi / Hülya Sezgin

Günümüzde internetten her türlü bilgiye ulaşabiliyoruz artık. Ama bana sorarsanız bir kitabı elime alıp kağıt kokusunu duyarak, hissederek okumamın keyfini vermiyor.

Amerika’da yeni bir moda çıkmış: Bir takım meçhul kişiler, kamuya açık yerlere bir takım kitaplar bırakıyorlarmış.

Diyelim ki bir parka gidip bir banka oturuyorsun ve bankta bir kitap. Veya kafede... otel lobisinde... sinemada... otobüs durağında... Marketten alışveriş ederken elini atıyorsun, deterjanların arasına birisi bir kitap yerleştirmiş...

Telefon kulübesine giriyorsun, telefonun yanında bir kitap... Hazine bulmuşsun gibi! Roman, şiir, öykü, deneme, artık şansına ne çıkarsa...
Adına book crossing diyorlar. Kitap geçidi. Türkçe anlamı ile “oku-bırak”...

Book crossing Amerika'da yeni çıkmış bir moda. Bu moda İtalya'da ve Fransa'da da yayılmakta imiş. Kitabı bırakan kişi kimliğini gizli tutuyor, kitabın parasını da helal ediyormuş. Yalnız tek şartla. O da: “Siz de okuduktan sonra buna benzer bir yere bırakın ki başkaları da yararlansınlar.”

Bizde bu güzel hareketi ise Eskişehir’den ressam-yazar Münevver İzgi başlattı. O benim Femin&Art Trabzon Resim Festivali’nde birlikte olduğum, tanıyıp sevdiğim bir arkadaşım. İnternette “Oku-bırak” bu proje hepimizin” adı ile kurduğu facebook sayfasında şimdilik 1900 üyesi var. Ve dalga dalga yayılıyorlar. Üyeler duygu ve düşünceleri yanında kendi öykülerini de paylaşıyorlar bu sayfada.

Münevver hanım bu konu ile ilgili şöyle söylüyor,

“Büyük bir kitaplık veya birkaç kitabımız da olsa, hepimizin okuduktan sonra bir tarafa bıraktığımız kitaplarımız mutlaka vardır.
Belki de yeni çıkan kitapları okuyabilme telaşından onları tekrar okumaya fırsatımız olmaz ve o güzelim kitaplar, yıllarca oldukları yerlerde öylece bekler. Yıllar onlara sararan yapraklarından öte bir değer kaybettirmez. Oysa okuduğunda yaşamında bir şeyler değişecek; tutkuyla yeni kitapların peşine düşecek, o kitaptan habersiz nice insanlar vardır.

Paylaşacağınız bir kitap bile, eminim ki pek çok kişinin yaşamında yeni pencereler açacaktır.
Bazı ülkelerde parklara veya insanların dinlendiği değişik yerlere kitap bırakma yönteminin olduğunu biliyorum.
Ama sanırım bizde pek yaygın değil!
Çok beğendiğim ve uzun süredir uygulamayı düşündüğüm bu yöntemi Eskişehir’imizde, tramvay duraklarında başlatmaya ve uygulamaya karar verdim.
(Bu proje ülke çapında bir proje olduğu için eğer başka bir ildeyseniz size uygun bir durağa da bırakabilirsiniz. Durakları devinimin en hızlı olduğu ve her kesimden insanların gelip geçtiği yerler olduğu için seçtim.)

Sistemi beğenirseniz siz de bırakmak istediğiniz kitabınızın üzerine : "BU KİTAP HERKESİN. LÜTFEN OKUDUKTAN SONRA UYGUN BİR YERE BIRAKIN" YAZILI BİR ETİKET YAPIŞTIRIP, zor gelmezse yolculuğa dayanıklı olması için şeffaf naylonla kapladıktan sonra, içine, bir paylaşım yazısı yazarak, eklediğiniz sayfaya adınızı ve okuduğunuz tarihi yazabilirsiniz. Liste uzadıkça kitabın yolculuğu da zenginleşecektir.
Kitabınızın elinizden çıktıktan sonra yapacağı yolculuğu bir düşünsenize!... ne harika bir yolculuk olacak bu!
Kim bilir kimlerle kitap kardeşliği kuracaksınız…
Ayrıca "facebook OKU-BIRAK" açık grubu da sizlerin... katılımlarınız sistemimizi güçlendirecektir. Kitap kardeşliğine herkesi bekliyoruz.” diyor.

Ben ise onu yürekten kutluyorum. Haa bu arada ben de otobüs durağına bir kitabımı naylonla kaplayarak bıraktım. Bakalım kimler okuyacak. Bana kimlerden haber getirecek. Merakla bekliyorum...

Bu arada 26 Mart / 1 Nisan Kütüphane haftası olarak kutlanıyor. Türk Kütüphaneciler Derneği yarın Tüm Türkiye’de 12.00’de yarım saat de olsa kitap okuma etkinliği yapacak.

Hülya Sezgin/ Kültür sanat bölüm yönetmeni
HaberHürriyeti.com En Özgür Haber Portalı, Hürriyet Haber, Haber Hürriyeti, haber, Hürriyet , siyaset, ekonomi, magazin, video, video haber, gündem, spor Haberleri

.:: Oku bırak... ::.

Güzel bir proje.Daha önce buna benzer bir çalışma vardı.
Ayşegülcüğüm niye öyle diyorsun,biz okuyan bir toplumuz..Kitaplarımızı arkadaş eş dostla paylaştığımız için az okuyor gibi görünüyoruz, ben bu konuda karamsar değilim,gerçek okuyucular var ülkemizde,pardon kitap kurtları:):):)

Ağzıyla bir ömrü yazdı

Bir yaşında geçirdiği çocuk felci sebebiyle 35 yıldır hastane odasında yaşamını sürdüren Brezilyalı bir kadın ağzına yerleştirilen çubuğu kullanarak kitap yazdı
734028_detay.jpg

Bir yaşında geçirdiği çocuk felci sebebiyle 35 yıldır hastane odasında yaşamını sürdüren Brezilyalı bir kadın ağzına yerleştirilen çubuğu kullanarak kitap yazdı. Sao Paulo şehrinde doğan ve henüz kundakta bebekken yatağa mahkûm hale gelen Eliana Zagui, 38 yıllık sıra dışı hayatına ait hatıraları kitapta topladı.

Eliana'nın hikâyesi, başrolünü Javier Bardem'in oynadığı ve ödüllü İspanyol yönetmen Alejandro Amenábar'ın gerçek bir hayat hikâyesinden uyarladığı "İçimdeki Deniz" isimli filmini anımsatıyor. Yatalak halde yaşama isteğini kaybettiği için ötenazi isteyen filmdeki denizcinin aksine Eliana hayata sımsıkı sarılmış. Bu haldeyken ana dilinin yanında İngilizce ve İtalyanca öğrenen Eliana aynı zamanda usta bir ressam olmuş.

Ucuna kalem tutturulan bir çubuğu ancak dişlerinin arasına sıkıştırarak kullanabilen Eliana, yıllarca günlük tutmuş. Eliana, günlüğüne kaydettiği notlardan yola çıkarak yazdığı kitaba "Yapay Akciğer Brezilya'nın En Büyük Hastanesinde Bir Ömür" ismini vermiş. Kitabın yazarı, 10 Nisan'da raflardaki yerini alacak 250 sayfalık eserinde hastane odasında geçen ve nadiren çıkabildiği günlerde yaşadığı olayları kendi penceresinden anlatıyor.
Eliana, 1970'li yıllarda Brezilya'da yaşanan çocuk felci salgınının kurbanlarından birisi olmuş. Babasının kollarında, kundağa sarılı halde ve neredeyse ölü vaziyette hastaneye getirilen Elaine, getirildiği hastaneden bir daha ayrılamamış.

Aynı yıl içinde çocuk felci nedeniyle hastaneye getirilen 120 çocuktan çoğu birkaç sene içinde hayata veda etmiş. Bunca yıl süren yaşam mücadelesinden geriye yalnızca iki kişi kalmış. 1953'te kurulan hastanenin uzun yıllardır yaşayan iki felçli misafirinden biri Eliana, diğer kader arkadaşı Paulo Machado ile odasını ve hayatını paylaşıyor. Kitapta anlattığı hatıralarında Paulo'dan sıkça bahsediyor. Zorluklara rağmen paylaşmanın gereğine inandığı için bu eseri yazdığını ifade eden Eliana, yaptığının "diğerlerine bir örnek" olarak algılanmasından oldukça rahatsızlık duyuyor. Brezilyalı yazar, kendisinin sıradan bir işi sadece yatalak haldeyken yaptığı için herkes tarafından ilginç bulunmasını anlamlandıramıyor.

KİTAPTAN ALINTILAR
Dr. Giovani bizim toplumdan soyutlanmışlık hissimizi azaltmak için mümkün olan her şeyi yapardı. Hastane yönetiminden onay aldıktan sonra sürekli bizi unutulmaz gezilere götürürdü. Her şeyi hazır ederdi: ambulans, oksijen tüpleri, taşınabilir solunum cihazı. Onunla birlikte diğer çocuklar da parklara ve Sao Paulo'nun hayvanat bahçesine gittiler. Ancak yaptığımız hiçbir gezi, sirke gittiğimiz o günle yarışamaz. Sirki görmek bizim için bir rüyaydı. Dr. Giovani her şeyi ayarladı. Gezinin altyapısı tamamdı ve bizi oraya götürdü. Ben, Paulo, Tania ve Pedro iki ambulansta yolculuk yaptık. Ancak biz yola çıkınca şiddetli bir yağmur başladı. Sirke giden izleyici olmadığı için gösteri o gün iptal edildi. Bizdeki müthiş hayal kırıklığını fark edince, doktor sirkin sahibini aradı ve durumu açıkladı. Sirkin sahibi bizi görmeye ambulansa kadar geldi. Hemen harekete geçtiler. Oradakiler sanki biz de gösterinin bir parçasıymışız gibi bize de makyaj yaptılar. Göstericiler, önce bizi selamlayıp özel bir takdim ile açılış gösterisi yaptılar. Bu buluşma orada hazır bulunan tüm gösteri ekibini duygulandırdı. Hıçkırık sesleri yayıldı. Palyaçolar gösteriyi gözyaşları içinde sürdürdüler…

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ
Çocuk felci hastalığının kökünün kazınmasından sonra içinde bulunduğumuz hastane, kemik ve omuriliğine bağlı tümörlerin alınması dışında kendini neredeyse sadece ağır yaralı ve hareket problemi olan hastalara adadı. Bu sırada benim içinde bulunduğum bakım ünitesi altıncı kattan ilk kata taşındı. Neredeyse kırk yıla yaklaşan bu hastane hayatında gerçekleştirdiğim tek adres değişikli bu oldu.

SARILMA ANI
Adalberto benim unutulmaz hikâyelerimin başkahramanlarından birisidir. O zamanlar sadece sekiz yaşındaydım ve umutsuz bir şekilde saatlerce ağlardım. Bir gün odaya girdi ve bana neden ağladığımı sordu. Ne söyleyeceğimi bilmiyordum. Yalnızlık, üzüntü, sevgi ve şefkat ihtiyacı, acı.. Hepsi bir aradaydı.

Beni teselli etmeye çalışırdı ancak her seferinde daha fazla ağlardım. Adalberto elini omuzlarımın altından geçirdi, biraz yukarı doğrulttu ve bana sıkıca sarıldı. Müthiş bir duyguydu. Daha önce hiç kimse bana sarılmamıştı. Hatta bugüne kadar kendi annem ve babam dahi hiç sarılmadılar.

CİHAN

Yatakta hareketsiz ama ağzıyla bir ömrü yazdı -HABERTÜRK

İstedikten sonra mucize gibi bir hayat yaratılabiliyor ve her şartta gül bahçesine dönüştürülebiliyormuş..
Tebrikler...

Oktan Keleş İmza Günü

Oktan Keleş İmza Günü

Oktan Keleş 7 Mart Cumartesi İstanbul CNR'da İlgi Kültür Sanat Yayınlarında kitaplarını imzalayacak...

7396.jpg

[SIZE=4]
[SIZE=2]Oktan Keleş 7 Mart Cumartesi CNR Kitap Fuarı'nda okuyucuları ile buluşup, kitaplarını imzalayacak. [/SIZE][/SIZE][SIZE=2]Tarih: 7 Mart 2015 Cumartesi[/SIZE]
[SIZE=2]Yer: İstanbul CNR Kitap Fuarı[/SIZE]
[SIZE=2]Saat: 15.00-17.00 [/SIZE]
[SIZE=2]Stand: İlgi Kültür Sanat Yayınları 6. Salon L-14 [/SIZE]

[SIZE=2]Adres Tarifi [ CNR EXPO ] CNR KİTAP FUARI[/SIZE]

haber: Oktan Keleş İmza Günü / ON ALTI YILDIZ

Oktan Keleş 24 Mayıs'ta 7. Kocaeli Kitap Fuarı'nda.

Tarih: 24 Mayıs Pazar 2015

Saat: 13.30-17.00

Yer: Uluslararası İnterteks Fuar Merkezi/ Kocaeli

Stand: A Salon A 107

Kocaeli 7. Kitap Fuarı | 2015

onaltıyıldız dan alıntıdır...

Üst Alt