Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ehlers Danlos Sendromu (Ulrich CMD) hastası olupta doğum yapan var mı?

sanem

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar,
Bilen, bilgisi olan, aynı sorunu olan yada aynı sorunu yaşayan arkadaşların tecrübesine, bildiklerine, yaşdıkların ihtiyacım var.Ben Kifoskalyoz engeli olan ve ayrıca Ehlers-Danlos Sendromu Hastalığı olan bir bayanım.Evlendim eşimde engelli.Çocuğumuz olsun istiyoruz. Ehlers-Danlos Sendromu hastalığımdan dolayı hamilelik tehlikeli olabilir.Doktora gideceğiz doktorun söyleyeceklerine göre karar vereceğiz ama ne yazık ki bizim Ehlers-Danlos Sendromu Hastalığı hakkında bilgisi olan pek bir doktor yok.Bilgisi olan doktorlar sadece kitapta okudukları kadar biliyorlar.Ehlers-Danlos Sendromu Hastalığından dolayı şuan br sorun yaşamıyorum.Kendime dikkat ediyorum bir yere çarpmamaya, düşmemeye, darbe almamaya..Bunlara dikkat ettiğim sürece bir sorun yok.

Çocuğumuz olsun istiyoruz ve Ehlers-Danlos Sendromu hastalığı olupta hamile olan yada doğum yapanların yaşadıkları tecrübelere ihtiyacım var.Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımız yaşadıklarını bizimle paylaşırlarsa çok memnun olurum gerçekten buna ihtiyacım var.Burda anlatmak istemeyen arkadaşlar özelden ulaşabilirler..Şimdiden çok teşekkür ederim..

sağlık konuları pek rağbet görmüyor maalesef:(:(:(,ben polinöropati ile ilgili soru soracağım, hani özelden yazcam en erken son üye nin aktif oluş zamanı dahi 1 yıl.ayol ondan beri hiçmi nöropati hastası çıkmadı??. yada aynı hasta grubu birbirini bulunca devamı özelden yazışılmış .hani forumdan yazılsa bi iki insanda faydalanır dimi yaa ,sitenin adı engelli ,ama günde 3/4 kez giriyorum siteye ,bana yarayacak bir tane okunacak konu bulamıyorum

Arkadaşlar, benzer durumla karşılaşan kişiler varsa ve deneyimlerini paylaşırlarsa çok yararlı olur...

mesaj zamanı 29.04-2012 14:12 ve şuan mayıs 2013 üstünden 1 yıl geçmesine rağmen hala bir cevap yazan olmamış :(

sanem

Benım ve kardesımın cocugu var, Allahın ıznıyle sorun olmadı, elhamdulıllah

Ehler danlos sendromu olup hamilelik deneyimi olan var mı?

Bende ehler danlos sendromu ve buna bağlı olarak kifoskolyoz rahatsızlığı var. Benim rahatsızlığım daha çok deriyle alakalı.derim çok hassas hemen yara oluyor ve çabuk iyilesmiyor. kendisinde veya çevresinde böyle bir rahatsızlığı olup hamilelik süreci geçiren var mı. Ve bu konuda deneyimli bir kadın doğum uzmanı doktor önerisi olan var mı. Özelden ya da bu konunun altına yazarsanız sevinirim

Üst Alt