Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekim ayı Evde Bakım maaşını alan var mı? [Soru]

trneco' Alıntı:
sayın yağmur adam sizin dediğiniz gibi ,,,,alsamda olur almasamda,,,,demişsiniz,,sizin durumunuz geçinecek kadar iyi olabilir,,,fakat inanın bu paraya çok ihtiyacı olan binlerce insanlar var lütfen birbirimize saygılı ölçülü olalım arkadaşlar

trneco evet bu paraya çok ihtiyacı olanlar aramızda elbet var demek sizin durumunuz demişsiniz geçinecek kadar iyi bu bana esktaran borçlanayım bu paraya güvenipte anlamına gelmez bizim biraz daha rahat refah içinde bir hayat sürmemize yarar devlet demiyoki sen git bu parayı ben sana şu tarihte şu saatte garanti vereceğim benim nazz nikli kişi ile aramda geçen mesajları okumadan yorum yapmayın saygısızlık konusunda ilk önce okuyun diğer nazz a verdiğim cevapları

pc_murti' Alıntı:
yamuradam82' Alıntı:
pc_murti' Alıntı:
yamuradam82' Alıntı:
evet arkadaşlar bu ay bakım parası yatmaya bilir bütçe açığı kriz falan filan ama ben sizi anlamıyorum garantisi olmayan bir para için nasıl borç altına giriyorsunuz anlamak mümkün değil sonuçta bu parayı devlet istese verir istemese vermez hiç bir konuni zorunluluğu yok mesela devlet 4 seneden beri durumu iyi olmayanlara kömür veriyo istese verir istemese vermez bundan önceki hükümet bakım parası veriyomuydu hayır bu ülkenin adının türkiye olduğunuda unutmayalım aha da hükümet değişti bakalım gelecek hükümet bu parayı verecekmi kii hiç sanmıyorum bece ayağınızı yorganınıza göre uzatın ve bu ülkenin adının türkiye olduğunu da unutmayın derim ben
birde önceki ay samsun bakım parasını alamadı yani ben 457 ytl içerdemi olacaktım nasıl samsun un önceki ay verilmedi istanbulun ankranın izmir inde garantisi yok bence
yağmur adam biraz konuşurken saygılı ol çok bilmiş konuşuyorsun milletin IQ sunu ölçecek kadar geliştirdiysen burada işin ne :) harcanma buralarda :)
birde borç yapıp yapmayacağımızı sanamı soracağız sen kimsinki milleti aşalarcasına konuşma cesaretini buluyorsun kendinde.

senin işin neyse benimde işim budur heralde burda ben banamı sor dedim borç yaparken böyle bir ifade kullanmışınız lafı neresinden anladığınıza bağla ben ayağınızı yorganınıza göre uzatın bu para garanti değil diyorum sizden gelen cevaplarsa çocukca yanıtlar IQ testine gelince hepinize öneririm benimkini yazmak istemiyorum kocunmayın diye
Yağmur adam kendine gel senin aklına ihtiyacımız yok bizim aklımız bize yeter hem bizim IQ muzdan bir korkumuz yokki test falan yaptıralım senin bir korkun varmışki yaptırmışsın.

IQ testinin bile ne anlama neden yapıldığını bilmeyen insanlara cevap yetiştirdiğim için şuan kendi kendimi şuçluyorum ve doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar atasözünün ne kadar manidar olduğunuda bir kez daha anlıyorum

sen kime sus diyorsun ne yazdığını neye muhalefet olduğunu inan sen bile bilmiyosun eylül ilk önce konuyu 1 sayfadan okumaya başla ondan sonra bana cevap yaz

Yeter artık yağmur adam sana boş boş cevap verecek zamanım yok işim gücüm var sen konuş kendi kendine

pc_murti' Alıntı:
Yeter artık yağmur adam sana boş boş cevap verecek zamanım yok işim gücüm var sen konuş kendi kendine

kendi kendi konuş demenin sende ne anlama geldiğini gayet iyi bilirsin ama bence geri çekilmeninde en basit yolu bu sözdür

Bize diyene bak formda Mesaj Sayısı: 30
En aktif olduğu forum: Muhtaçlık Aylığı - Evde Bakım Aylığı - Dul ve Yetim Aylığı - Yeşil Kart
26 mesaj :)
Bizi boşver yağmur adam senin ne yaptığın belli değil sen keyfine bak

arkadaşlar sadece bilgilendirme amaçlı acılmış bir başlıkta bile atışmalar yapıyorsunuz ya helal olsun gercekten nasıl bir toplum olduk biz verin birbirinize msn nizizi orda birbirinize ne yazarsanız yazın yada buranın chat kısmını kullanın ama bu başlık altında didişme yapmayın yakışmıyor kimseye bu tür davranışlar haddimi aştıysam özür dilerim şimdiden ama yeni bir yazan olunca bir gelişme oldu diye başlık altında yazılanları okumak için bu sayfayı acınca üzülüyorum gerk yok bir gelişme olursa yazın ama başka şeylerle bu sayfaları doldurmaya hakkımız yok

ekım maaşı alan varmı

:lol: arkadaşlar ben bır yıldan beri bu sıteyı takıp edıyorum ve gayet guzel bılgıler alıyorum ve yararlanıyorum ama aramızdakı konuşmalar benı cok uzdu ben bır özurlu annesı olarak bızlerın bırbırıne daha sıkı kenetlenmemızı rıca edıyorum izmirde daha maaş yok bunuda belırteyım sagılarımla

merhaba

21 ekim itibayriyle kimse sanırım maas alamamış demekki bütün iilerde maas olmayınca bu kuşku verici bi tablo umarım maaşlar bu ay itibariyle yatar iyi dilekleri miz böle olsun

hayırlısı

arkadaşlar paranızın hangı gun yatığını bakıyormusunuz mesela benım eylul 19 da yatmış ama 24 eylulde aldım ogün bankada gözukuyor yanı sosyal hızmetler 19 da yatırmış karamsarlağa kapılmayın benım bıldığım bu para bıze dunya bankası tarafından verılıyo yanı bu hakımızı yıyemezler ayın sonuna kadar bekleyelım bakalım

Eskişehirde de henüz maaşlar yatmadı, aradım önümüzdeki hafta arayın dediler. İnşallah ileride rayına oturturlar.

Birde buradaki mesajlara bakıyorum bu YAĞMURADAM her kimse başkalarının ihtiyacı olur olmaz, senin yaşın genç, boyundan büyük laflar edip millete ahkam kesme, ve ayrıca istemem yan cebime koysunlarda deme, ihtiyacında yoksa alınca olan birine veriver. Bizde aferin deriz.

blueboyfe' Alıntı:
Eskişehirde de henüz maaşlar yatmadı, aradım önümüzdeki hafta arayın dediler. İnşallah ileride rayına oturturlar.

Birde buradaki mesajlara bakıyorum bu YAĞMURADAM her kimse başkalarının ihtiyacı olur olmaz, senin yaşın genç, boyundan büyük laflar edip millete ahkam kesme, ve ayrıca istemem yan cebime koysunlarda deme, ihtiyacında yoksa alınca olan birine veriver. Bizde aferin deriz.

sen ne demek istiyorsun ben burda kimseye ahkem kesmedim laflarımı tersinden anlama ilk önce 1 sayfadan okumaya başla gidişatı yaşa gelince akıl yaşta değil baştadır yaşımda 26 istemem yan cebime lafına dikkat et sıkıntın varsa para yollarım sana biz bir ekmeği bile 2 bölmeyi biliriz yeri geldiğinde

yamuradam82' Alıntı:
ramrod' Alıntı:
devletimiz her zaman büyüktür ...

burası türkiye derken küçümsemek o sizin acizliginizi gösterir yagmuradam yazılarını okuduktan sonra yolla istersen

birde bilip bilmeden burda insanları yanliş bilgilendirmek veya insanları aşalamak sanamı kaldı sen kimsinki burdaki insanların QI hesabını yapıyorsun sana tavsiyem daha saygılı olman ...

...birde...İŞKEMBEYİ KÜBRADAN SALLAMAYALIM

adapazarı hala yatmadı 2 aylık içerdeyiz anlayacagınız

SAYGILARIMLA

1.sen ne demek istiyorsun ramold evet burası türkiye az biraz siyasi ekonomik bilgin olsa benim ne anlamda burası türkiye dediğimin ne anlamda olduğunu anlardın

2.bana aciz diyemezsin o ip adresini alıp seni dava etme hakkım var bunu bana kullandırma istersen

3. nazz a gelince QI evet benden düşük ona kaç kez benim mesajlarıma karşılık yazma dedim laf anlamayana bu benim bir cevabım

4.ben kimseyi yanlış bilgilendirmedim bu bakım parası garanti değildir resmi gazetede böyle bir kanunun çıktığı yazmamaktadır sen 2 aylığı birden aldımı bunu bana ısspatla istersen

1.. akıllı ol yagmuradam

2.. benim siyasi bilgim senin yaşın kadar

3.. istersen ıp nomu sana yollarım ...ama sonrasını hayal bile edemessin

4.. burda insanların sabrını taşırma istersen

5..bu konu bazı kişiler yüzünde çok sapmıştır kendi adıma herkesten özür diliyorum

evet bu tartışmayı biraz fazla uzattık eğer bir yanlış kelime kullandıysam kendi adıma herkesten özür diliyorum

Üst Alt