Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss 3. giriş başvurusunda prosedür ilkinden farklı mı?

Konular
4
Reaksiyonlar
4
Ekpss girişimin bu 3 olacak.2.cide nsl yaptığımı unuttum.yeni başvuruyu nsl yapıyorduk?ilk defa girildiğindeki aşama olmuyordu diye hatırlıyorum.

Bende bu soruyu sordum cevap olarak ösymnin sitesinde diye cevapladılar

Ais sayfasına giriyorum.bilmeyince aval aval bakılıyor😔.bilen yönlendirebilirmi?

Ösymnin sayfasında engel durumu var. Orada hiçbirşey yoksa başvuru için aile bakanlığına gidilecek. Engel durumu sayfasında engelli bilgileri girili ise yeniden kayıt yaptırmaya gerek yok. Ben böyle anladım yazılanlardan.

Ais sayfasında engel durumuna biley yazılmamış.başvuruyu buradan yapamam sanırım.ne yapmam lazım?

Hocam bence diploma ve kimliğinizi alıp aile bakanlığına gidin. Orada zaten bir işlem yapılmıyor, basit bir form doldurup ÖSYM sınav koordinatörlüğüne yönlendiriyorlar. En sağlıklı böyle yaparsınız. Başvuruyu Bugün yaptım, aday işlemleri sayfasında engel durumu başlığı altında bizde de birşey yazmıyor. Bu nedenle gidip sıfırdan yapmak daha mantıklı. Çok vakit alan bir süreç değil.

Not: bir önceki mesajımı dikkate almayınız. Engel durumu değiştirmek için ÖSYM ye belge göndermek gibi işlemler varmış. Bu nedenle kesin bilgiyi kurumların kendisinden alınız.

Üst Alt