Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS’de hangi ay kadrolar belirleniyordu?

Arkadaşlar ekpss puanı ile atama bekleyenler Twitter da #EngelliMemuraYüksekAtama tagı ile paylaşımlarda bulunup etkinlik yapıyorlar sizde etkinliğe katılır mısınız

sınava girecek arkadaşlara öncelikle başarılar diler istediğiniz yerlere yerleşmenizi dilerim.
Kadrolar ise ösymden ilan edilir takip etmek lazım

yarın engelliler günü atamalar hakkında bişey derlermi acaba veya pazartesimi açıklama yaparlar. neyse bi gün daha bekleyelim bakalım :)

GAVTiwKWkAAMEb4

yarın açıklama yapılabilir. İnşallah en kısa zamanda atama yapılır.

videoyu izledim alım gene düşük olacak RTE 12 000 alım yapılacak demişti gecensene ilk 2500 aldılar bu alımda gene düşük bi alım yapılacak. bakan hanım öyle söylemiş. bu bakan geleli zaten alım olmuyor olmayacakta giden geleni arattı. geçmiş olsun arkadaşlar. nisan ekpss hazırlanmaya devam ataması olmayan bir sınava çevirdiler ekpss yi

ekim sonuna kadar kadrolar belli oluyor zaten. Bakan hanım klavuzu yayınlayın denmesi bekleniyor. 5 ocaktaki alımdan 1 hafta önce aile bakanı üzerinde çalışıyoruz belli değil dedi. 1 hafta sonra ösym sitesinde birden klavuz yayınlandı takip edenler doğrulayacaktır beni. benim tahminim ocak ayının ilk haftası klavuz gelir. son yılarda böyle olmuş hep.

gazi hocaymış bilmem ne hocaymış bilmem ne engelli federasyonuymuş bunların tahminlerine de itibar etmeyin. nerden mi biliyorum? youtube a girin. her ay bir tahmin videosu yayınlandı. insanların duygularıyla oynadılar. yok engelliler günü yok bilmem bakan canlı yayına çıktı açıklayacak. hepsi yalan çıktı. şurda 3 hafta daha sabredin belli olacak.

Üst Alt