Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS hazırlık için kitap önerileri | 2024

Yuyu

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
9
EKPSS Matematik için Antrenmanlarla Matematik'ten temel atayım diyorum. Bu kitabı ya da benzerini kullanan, verim alan oldu mu? Tavsiye eder misiniz?

-Murat Yayınları
-Pagem Akademi
-Benim Hocam YouTube Kanalı

Bol bol soru çözmek önemli, hatta çözümlü soru bankaları daha çok işine yarar. Yanlış yaptığın konulara tekrar çalış.

• Beğen
Reaksiyonlar: Yuyu
Arkadaşlar sınava az kaldı, ben sınava BENİM HOCAM yayınlarını youtube'den dinledim ve onun konu anlatım kitaplarını aldım soru bankaları ile beraber. Sru bankası olarak diğer yayınları da aldım ama bu yayınlarda çok zorlanıyorum çözerken, çok ayrıntılı ve sınav formatından uzaklar....Sınava az kaldı, ne yapmalıyım ? Fikirleriniz lütfen...

@Cnurgül, Her zaman zordan çalışmak daha iyidir. Ben de üniversite sınavlarına zor kitaplardan çalışmıştım hep. Yarı yarıya doğru yapıyordum, senin gibi ümitsizliğe kapıldım. Sonra dur bir eski çıkmış soruları falan çözeyim dedim neredeyse full çıkarıyordum matematiği. Zira sınavda da benzer bir sonuç aldım. Yani kısaca moralin bozulmasın, sınavda faydası olur elbette.

@smurf,

Ama arkadaşım sınava az kaldı, bence her soru bankası kendi konu anlatımlı kitabına göre soru bankası hazırlamış....ben sadece editör ve benim hocam yayınlarının konu anlatımlarını aldım....hal böyle olunca diğer yayınların soru bankalarını çözemiyorum, kafam karışıyor....çok teşekkür ederim temenni ve bilgilerin için

ben de aldım çıkmış soruları bu arada...

@Cnurgül, Benim Hocam Yayınları iyidir, ben Murat Yayınları'ndan çalışmıştım, o da iyi bir kitaptı ama Türkçe bölümü çok zayıf geldi bana. Matematik ve tarih alanları iyiydi.

Üst Alt