Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS ile atanabilmek için en düşük kaç puan almak gerekiyor?

@Barisgzl1,
89 puan almış biri olarak söylüyorum ben bile 2. atamaları bekleyecem oda belli değil ve şunuda söylecem 76-80 puan aldım 2 sınavdan da ve atanamadım 63 le atanmak için torpil lazım :D

@ayDÜNYAvazo,
hocam torpilin iyi olduktan sonra 40-50 alsan yine atanırsın mutitorpil olmasına gerek yok nasıl birşey se bu torpil giren giriyor bizde 1.5 sene bekliyoruz işte oda belirsiz dediğim gibi :D

@aydünyavaz,

50 ile atanan torpilli gördü bu gözler onun için ,imkansız değil. Gayet olabilir. :) Sınav formalite. Torpilin olayı bu zaten.

İlahiyat mezunu olsan 60 puanla bile atanırsın. Aksi halde çok zor

Ekpss 2 yılda bir mi yapılıyor ben raporu yeni çıkardım sınava ne zaman girebilirim acaba

arkadaşlar 2. atamada olur mu bilmiyorum bende belirsizim 89 lise atanır mıyım ?

@Overlord , hocam üzüntü ifadesi bırakmışsınız ama üzülecek olan biz değiliz. 60 puanla ilahiyattan atama yapanlar utansın. Biz çalışalım. Fullemeye yakın puan çıkartmaya çalışalım, beyefendi/hanfendiler 60 puanla atansın. Söylenecek çok söz var ama yakışıkalmaz. Kendine iyi bak. İyi telkin ver.

@dreamfail,
ben adaletsizliğe üzlüyorum 89 la bile atanamıyorsak full yapmanın ne anlamı var 85-90 alanların da atanması lazım niye 95-100 alacaz

en az 89 bende 89 aldım lakin 2. atama da olur atanma olursa yüksek dersen 95-100 :D

@Overlord, sınav nasıl zormu kolaymı çalışınca yapılabilirmi veya başka bir şey biraz bahsedebilirmisiniz

@mustafa339,
2022 ye göre kolaydı ama zor sorularda vardı bu yıl 2 sene önce 80 alan ben bu yıl 89 aldım :D yine ufak çaplı yanlışlarım oldu sınavda öncekinde de olduydu :mad: çok çalışırsanız iyi puan alırsınız doping hafiza ile çalışın normal kpss ama ortaoğretim olduğu için aşağı yukarı aynı sorular vardır

Üst Alt