Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Elektrik ve doğalgaz üstüme kayıtlı değil. Yine de yardım alabilir miyim?

Konular
35
Reaksiyonlar
22
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde Elektrik ve Doğalgaz yardımı alabilir miyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

(Gölge)

Yanlış bilgi vermeyelim. Doğalgaz'da alınır. Benim yardım benim adıma ama doğalgaz adıma kayıtlı değil.

yardım çıkması için dogalgaz abone numarası çıkıyor e devletten başvuruda
kim başvuruyorsa abone üstüne kayıtlı olması lazım yardım ona göre çıkıyor

• Doğalgaz Tüketim Desteği kapsamında başvurunun kabul edilmesi halinde söz konusu destek programından faydalanılabilmesi için PTT şubelerine sunulacak faturada yer alan abone numarası bilgisi ile bu başvuruya ilişkin seçim yaptığınız abone numarası bilgisinin aynı olması gerekmektedir.

üstüne kayıtlı olmassa nasıl oluyor açıklarmısınız
iUysaL

Başvuruyu tamamladıktan sonra abone no ekle diyor ve ekliyorsunuz eskiden olmuyordu artık oluyor

Diyor ki başvuru yapılan abone no ile ödenecek faturadaki abone no aynı olmak zorunda. Okuduğunuzu da mı anlamıyorsunuz? Onu geçtim benim adıma abonelik yok ama destek çıktı. Ödemede de sıkıntı olmuyor.

Diyor ki başvuru yapılan abone no ile ödenecek faturadaki abone no aynı olmak zorunda. Okuduğunuzu da mı anlamıyorsunuz? Onu geçtim benim adıma abonelik yok ama destek çıktı. Ödemede de sıkıntı olmuyor.
üstüme abonelik yok e devletten başvurdugumda abonelik çıkmıyor başka abone no girsem olurmu ?

Evinizin adresiyle fatura adresi aynı olduğu sürece basvurabilirsiniz ve sıkıntı olmaz.

Ben sayaç numara sini yazmıştım birsey olurmu

E devlette tamamlandi yaziyor

Ama PTT de miktar yok

Onaylanan doğalgaz yardımlarını ne zaman kullanabiliriz?

bu yardımları ben alamam dimi hem emekli hem çalışan olduğum için.

Olur orda abonlik yok seç senden abone no isteyecek ikamet ettiğin adresteki abone noyu gir.

muamma1905

Dogalgaz abonesi başka yerde adresim başka yerde yararlanabilirmiyim diger arkadaşlarda bilgi verirse sevinirim

Üst Alt