Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

ayDÜNYAvazo Allahını seversen şuraya her gün yazıp durma önemli bir haber olur diye giriyorum bi bakmışım bir gün geçmiş yazmışsın. Demeyeyim dedim ama dayanamadım lütfen artık 1 gün geçip 1 gün yazma baksana sana kadar her gün yazan var mı

i_brahi_m

Şafak sıkıştıyor olsa gerek beni
😁😁

Senin güzel hatırın için bugün şafak atmayacağım hah ha ha

ayDÜNYAvazo ya sıkıştıracak bişey yok daha 3 seneden fazla var her gün yazınca daha çabuk mu geliyor 😁 o zaman bende saat saat yazayım daha çabuk biter. Şaka bi yana önemli bi haber olur diye bakıyorum bi bakmışım 1 gün geçmiş yazmışsın

şafak 370 2023 şubat 20 toplam gün = 5110 emekli sandığında 5400 emekli olunuyor daha 370 gün var

ercan 34

oooo süper az kalmış ben de hala bekliyorum tahsisno var ama hiç bir yerden takip edemiyorum ne durumda diye edevlette kayıt bile yok :) şafak bitti şimdi maaş günü beklemesi geldi ...

ysebem

Hayırlı olsun yılmaz hayırlısıyla emekli olalımda iş beklemeye kalsın hayatımız şafak olmuş zaten sıkıntı yok :cool:

("2 Yıl" / "8 Ay" / " 7 Gün")
25 EKİM 2024
Kalan Toplam Gün=981

sık dişini bizde geçtik o yoldan zor ama hemen geçiyor şimdi maaş gününü bekliyoruz :)

("2 Yıl" / "8 Ay" / " 3 Gün")
25 EKİM 2024
Kalan Toplam Gün=977

Simdi den hayirli olsun güle güle yemek nasib olsun birde ilk dilekceniz kac gunde sonucladi rica etsem yazarmisiniz

("2 Yıl" / "8 Ay" / " 0 Gün")
25 EKİM 2024
Kalan Toplam Gün=974

("2 Yıl" / "7 Ay" / " 26 Gün")
25 EKİM 2024
Kalan Toplam Gün=970

Yilmaz kardesim bizim emeklilik dilekcesi verdigimiz gun itibariylemi basliyor maas simdiden tesekurler

Ilk dikekce emeklilige basvuru gunu

@devrimci merhaba. dilekçe sonuçlanması ilden ile ilçeden ilçeye değişiyor. Ben vergi indirimi başvurumu 04.01.2022 tarihinde yaptım 27.01.2022 tarihinde vergi indirimi çıkarıldı hemen gidip SGK ya emekli dilekçemi verdim 28.01.2022 emeklilik dilekçemi verdim kabul edildi 29.01.2022 de e-devlette 1 gün sonra görünmeye başlandı normal emekli oldum şubat maaşına yetiştim 25 günlük birikmiş ödeme aldım şükürler olsun.

merhaba valla dediklerinizin hepsini bende yaptım ama edevlette hiç bir kayıt yok hiç biryerde bilgi yok ?????? bu nasıl iş anlamadım 7 iş çıkış belgesini aldım 8 başvuru yaptım tahsisnumarasını aldım ama hala edevlette yok ne zaman gelecek onuda bilmiyorum mart ayına girdik tahsis nosuna göre 17si maaş alım günü ama hiç bir yerde bilgi yok ?????

https://www.turkiye.gov.tr/4a-emekli-aylik-bilgisi
linkinde yazan bu

Sisteme kayıtlı 4A Emekli Aylık bilginiz bulunmuyor.

("2 Yıl" / "7 Ay" / " 23 Gün")
25 EKİM 2024
Kalan Toplam Gün=967

("2 Yıl" / "7 Ay" / " 18 Gün")
25 EKİM 2024
Kalan Toplam Gün=962

Insallah bizlerin de senin gibi hızlı sürer bende Ankarada oturuyorum bu arada hayirli olsun emekliligin

8 martta emeklilik dilekçemi sgk ya verdim .bakalım kaç günde sonuçlanacak.yoğun şube.

@devrimci teşekkür ederim Allah razı olsun. Dilerim rabbimden normal emekli olmayı fazla beklememeyi herkese nasip eder..

Şükürler olsun Şafak bitti....
pazartesi SGK ya başvuru yapacağım Allah utandırmasın inşallah..

("2 Yıl" / "7 Ay" / " 15 Gün")
25 EKİM 2024
Kalan Toplam Gün=959

Şükürler olsun Sgk dan Emekli olur yazısı alındı sıra çıkış işlemlerinde
Şafak sayan arkadaşlara Allah sabır versin inşallah tez zamanda emekli olursunuz
Saygılar...

Üst Alt