Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik işlemlerinde görülen ek ödeme nedir?

toplam gün 3968

kazanç 115.408,40 TL

en son halı bu

ben bundan ziyade ssg hizmet dükümüne girdiğinizde orda ay olarak işveren ne kadar gösteriyor 10 sene yüksek ten yatıyor dedinizya son ay mesala şirketiniz ne kadar yatırdı maş deyil ssg ne gösteriyor ?

Annemin emeklilik işlemlerine baktığım zaman ek ödeme 197.22 diyor. Bu ödeme ne oluyor tam olarak. Henüz bağlanan bir maaş yok onay bekleniyormuş. Ancak aylık başlangıç tarihi 01.06.2014 yazıyor. Aylık bağlama oranı önemliyse 62.00 yazıyor. Bana yardımcı olursanız sevineceğim.

yüzdelik orantı hesaplama

arkadaşlar
%4 62 sonucunun tam sayısı kaçtır yani hangi sayının yüzdesi 4 ü 62 çıkmıştır

AYLIK BAŞLAMA TARİHİ 01.07.2014

olarak görünmekte ben daha maaşımı çekmedim ayın 20 sinde çekmem lazım çekicek olsam kaç aylık çekicem:)

kardelenn;

Bakın "AYLIK BAŞLAMA " tarihi diye yazmışsınız , o tarihten maaşı çekeceğiniz gün olan ayın 20 sine kadar olan tutar ve önünüzdeki ayın tam maaşını çekeceksiniz.

Yani eylül 20 sinde 3 aylık bir de ekim'in maaşını alıcam öylemi

sgk başlangıç 08.10.1999 toplam gun sayım su an ıtıbarıyle 4542 toplam kazanc 242,234.73 engelli oranım %91 emeklilik başvurusuna kalan sürem 28 gün...Sizce benim maaşım ne kadar olur?

ugir;

Tahminim 1300 tl gibi birşey gelmesi lazım

Üst Alt