Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emniyet hizmetleri tek göz kaybı d dilimi rapor işleyiş süreci..?

Kismetsiz1

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
geçen sene bu zamanları başımdan görev dışında bir olay geçti ve sağ gözümü kaybettim. Haziran ayı gibi tekrar görevime başladım. tek gözlu bir şekilde devam ediyorum. Malüm bilineceği üzere beni hemen başlar başlamaz sağlık raporuna üniversite hastenesine gönderdiler. Raporda psikolojik olarak sağlam tek göz kaybı var emniyet hizmetleri sağlık sartlarına göre ek-3-IV d dilimi 13 maddedir diye karar verildi. ve bu rapor sağlık daireye gitti. eylül ayı gibi sağlık daire dağıtımlı bir yazı gönderdi yazıda emniyet hizmetlerinde çalışamaz malluluk işlemleri için sağlık dosyasının sğk başkanlığına gönderilmesi diyor. personel daireyede yazmışlar.

ben tabi bu yazıyı görünce üzüldüm çünkü malulen emekli olmak istemiyorum. banada sormadılar hiçbirşey normalde sivil memurmu yoksa emeklimi olmak istiyorsun diye sormaları gerekmiyormu. bu işlemi sgk mı yapıyor yoksa personel dairemi yardımcı olur bilgilendirirseniz sevinirim

Kismetsiz

Kafadan emekliliğe sevk edemezler, etmemeliler. Bence bunu ilgili birime sorun. Görevde kalmanıza bile mani bir durum olmaması gerek. Ama siz zorlanıyorsanız, gih geçiş için talepte bulunabilirsiniz.
Ne istiyorsanız peşinden koşun yani..

Kardeş aynı yazıyı bana yazdılar,emeklimi ettiler seni.

Alperoni85 daha henüz cevap gelmedi sgk dan bekliyorum ne gelicek diye inşallah ben istemeden böyle birşey yapmazlar sizin ne kadar oldu süreç

6 ay sürdü cevap yok, sorarlar ama sivil memurlukmu emeklilikmi diye

Üst Alt