Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emniyet personeliyim. İzinde kaza yaptık. Ne yapmam gerek?

zirvemre

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
geçen ay izine ayrıldım ve memleketimde trafik kazası geçirdim ve sağ üst kolda parçalı kırık oluştu 1 hafta hastanede yattıktan sonra ameliyat oldum ve koluma platin takıldı uzun süreli heyet raporu verdiler kırığın kaynamasını bekliyorlar kolumu eskisi gibi hareket ettiremiyorum omuzdan hareket etmiyor kolum haftaya kontrole gideceğim sorum şu c dilimi rapor için emniyetin mi sevk etmesi gerekiyor yoksa doktorlara söylendiğinde kendileri bunu yapabiliyorlar mı dilim raporu nasıl alınıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Görev yaptığın yerin idari bürosuna dilekçenin yaz dilekcende mevcut saglik sorununa istinaden durum ve dilim bildirir rapor almak istediğini belirt onlar üst yazı ile hastane sevkini yaparlar hastane sonucu yine onlara gönderir idari buron sana tebliğini yapar gelen dilime gore sartlarin hangisine uyuyorsa emeklilik yada sınıf değişikliği talebini yaparsın

Üst Alt