Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emniyet'te memurum. Kurum değiştirmek istersem ne yapmalıyım?

sokr@t

Aktif Üye
Konular
90
Reaksiyonlar
76
Emniyette memurum kurum değiştirmek istesem ne yapmam gerekir.

Nerede memursun ne iş veriyorlar çalışma şartları ne az yardımcı olurmusun

sokrates Ya tekrardan sınava girip bir üst sınıfa atanıcan ya da sağlam torpil bulup kurum değiştirmek için başvurucan. Öncelikle gitmek istediğin kuruma gidip orayla görüş kadro açığı varsa ve alacağını söylerse iki kuruma da dilekçe ile başvur Müdürün izin verirse gidebilirsin.

Bende emniyette memurum bu arada :)

Emniyette memur olmak nasıl bişey ? neden kurum değiştirmek istiyorsunuz ki ?

Zamanın Ötesinde Hiç iyi bir şey değil polisler dahi kendilerini senin amirin sanıyorlar. Bir sürü rütbeli var komiser yardımcısı, komiser, başkomiser, amir vs. vs uzar gider. Birde adam akıllı üniversite kazanamamış insanlar polis okulunu kazanıp polis olmuşlar

Zamanın Ötesinde Polis olmadığın için masabaşı iş verilmiyor gizli bir sürü evrak vs. olduğundan büyük çoğunluğu çay kahve vs yapıyor taşıyor sorumluluk gerektirmeyen işlerde çalışıyorsun yani ki şuanda hizmetli alıyorlar temizlik vs. yaptırmaları yüksek

bende emniyetteyim polis evinde resepsiyonistim bi arkadaşta kantinde kasada

Obsesif kompülsif bozukluk rahatsızlığı olan biri emniyet sağlık şartları yönetmeliğine göre gih memuru mu yapılır yoksa polis olarak görev yapabilir mi ?

Kurum değiştirmek istesem ne yapmam gerekir.

Kardeş temizlik, çay kahve işi yapıyorsan o senin karaktersizliğini o işe teknisyenler bakar.

Alperoni85 kardes o işi normalde teknisyenler yapmaz çünkü onlar teknik hizmetler sınıfında olduğu için teknisyen yardımcıları yardımcı hizmette oldukları için emniyet yardımcı hizmetlerdeki 36 maddeyi sunaraktan teknisyen yardımcıları hizmetli gibi çalıştırıyor ama normalde teknisyen yardımcıları kpss yada ekpss sinavlariyla ile alım yapilirken endustri meslek lisesi elektrik elektronik bilgisayar vs bölümlerden mezun olmak diye alıyor hizmetliyi alırken herhangi bir lise mezunundan mezunun olmak yazıyor.

Ben emniyette sivil memurum kurum değiştirmek istiyorum nasıl yaparım bilmiyorum.

Üst Alt