Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emy ödüllü yargı dizisini izler misiniz?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
266
Reaksiyonlar
102
Dizi izlemeti sevmeyen hele dramadan hoslanmayan ben mudavimi oldum
Evimize televizyon almaya ihtiyac duymadik yillardir bosa giden vakit olarak addettik televizyun karsisinda oturmayi
Bircansikintisi zamaninda engelsiz kanal d de altyazili ne var derken bir tutuldumki tek bolum birakmadan izliyorum
Tavsiye ederim
Ustelik ikibi reklamlarla insani deli etmiyor kanal d de
Duymayinca altyazilar her zaman favorim

Her dizi film bir oyun, hayatımızda bir oyun bizler birer figüran nasıl ki film bitince (the end) son yazar bizlerde ecel ile son durağa gideriz ne der hadid süresi
İyi bilin ki dünya hayatı ancak bir oyundan, bir eğlenceden, bir süs ve gösterişten, aranızda bir öğünmeden, mal ve evlatta çokluk yarışından ibarettir. Tıpkı bir yağmur gibi ki, onun bitirdiği ekinler çiftçilerin hoşuna gider. Sonra kuruyuverir de sen onu sapsarı kesilmiş görürsün. Ardından da çerçöp hâline gelirler. Âhirette kâfirlere şiddetli bir azap, mü’minlere ise Allah’tan bir bağışlama ve rızâ vardır. Evet, dünya hayatı, aldatıcı bir menfaatten başka bir şey değildir./20. Ayet

Ramazanin ortasina geldik kadi efendi😁neredekadlin sen

Üst Alt