Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En iyi yabancı diziler

İn to the badlans
the originals
The 100
Freud (freudu biraz eziklemiş olsalarda :) )
Outlander
The witcher
The handmaids tale

Prison Break
OZ
Lost
Spartacus
Peaky Blinders
Suburra

1 saniye sıkılmadan izlersiniz bunları.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cidden ya bu dizi muhteşemdi cok samimiydi en az 2 sezon daha sürmesi lazımdı erken bitti malesef..

Evet ben ilk kitabını da okudum. 3 kitaplık seriden oluşuyor hikaye. Çok yabancı dizi izledim/izliyorum ama ilk aklıma gelen bu oldu.

Evet ben ilk kitabını da okudum. 3 kitaplık seriden oluşuyor hikaye. Çok yabancı dizi izledim/izliyorum ama ilk aklıma gelen bu oldu.
Güzel, peki dizi kitapta ki gibi mi bitiyor? Yoksa yarım mı kaldı dizi? Bana göre sanki yarım kaldı.

Güzel, peki dizi kitapta ki gibi mi bitiyor? Yoksa yarım mı kaldı dizi? Bana göre sanki yarım kaldı.

Dediğim gibi sadece ilk kitabı okudum. Diğer ikisini okumadığım için sonunu bilmiyorum. Yalnız Almanya'da büyüyen bir ablanın çocukluğunda çizgi filmi varmış. Türkiye'de verilmemiş. Onun dediğine göre dizi erken bitmiş. Belki yeni sezon çekerler belli olmaz.

Dediğim gibi sadece ilk kitabı okudum. Diğer ikisini okumadığım için sonunu bilmiyorum. Yalnız Almanya'da büyüyen bir ablanın çocukluğunda çizgi filmi varmış. Türkiye'de verilmemiş. Onun dediğine göre dizi erken bitmiş. Belki yeni sezon çekerler belli olmaz.
Anladım, bi ara Amazon alabilir diye okumuştum, inşallah alır da sıcak samimi bir dizi izleriz hep beraber.

Bu diziyi geçen ay izledim. Biraz komedi biraz gizemli. Yeni sezonun gelmesini bekliyorum. 😊

Ben eski tarihli yapıtları izlemeyi çok severim. Ulaşımın at arabası ile yapıldığı, kadınların kabarık elbiseler giydiği yıllar. Bu dizi de onlardan biri. Bizdeki Çalı kuşu gelebilir akla ama daha farklı. Ben çok sevdim. Bittiğinde üzüldüm. 😊

Şu an Show tv de yayında olan alev alev adlı dizinin orjinali. Orjinalini izlediğim için Türk versiyonunu hiç beğenmedim. İlk bölümde bıraktım.

Kraliçe Elizabeth'in çocukluğundan başladık, prenses Diana'ya kadar geldik. Henüz sona ermedi. Yeni sezonun gelmesini bekliyorum.

Vikings güzel diziydi internetim olsa kaldığım yerden devam edeceğim :D

Gizem ve Bilim-Kurgu seviyorsanız; "Dark" tavsiye olunur.

Üst Alt