Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli ve refakatçisi tiyatroya ücretsiz girebiliyor mu?

serhatkosova

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Merhaba engelli olarak tiyatroya ücretsiz giriliyormu evetse rekabetçiyle girebiliyormuyum ??

Ben Ankara da ikamet ediyorum burada devlet tiyatrolarına yanınızda bir kişiyle ücretsiz girilebiliyor

İstanbul'da şehir tiyatroları Engelliye indirimli.Devlet tiyatroları engelliye refakatçiyle birlikte ücretsiz.Bakırköy belediye tiyatrolarıda engelli artı refakatçiye ücretsiz. Tabi biletleri gişeden almanız gerekiyor.İnternet üzerinden aldığınızda en fazla öğrenci kategorisinden alabilirsiniz.

Ankarada tiyatroya girsek biletmi almak lazım önceden yanımızda arkadaşla girebiliyomuyuz beraber

Pluvia

Salonda boş yer varsa devlet tiyatrosuna oyun saatinde ücretsiz bilet alabilirsin. Gişede engelli kimlik kartına bakılıyor sadece. Kartta refakatçi ibaresi varsa onun biletine de ücretsiz oluyor. Belediyenin oyunlarına hiç gitmedim ama il ve ilçe belediyesine göre değişir sanırım bu durum.

naps refekat kartı dğl benimki

Müzeye girdimde arkadaşla tiyatroda oluyomıki

Pluvia

Müzede ona bakılmıyor oran yada ağır engelilik durumuna direkt refakatçi bileti kesiliyor istisnasız ama tiyatroda böyle değil en son geçen hafta gittiğim oyunda sormuştum. Gişe yetkilisi öyle demişti. Kartınızda refakatçi ibaresi yok o yüzden sadece size ücretsiz olur bende ablama bilet alamadım kısacası...

Tiyatroya refakatçi ibaresi var ise gidebilir.

Üst Alt